Дата: від до Скинути

Шановні жителі громади, якщо хочете допомогти дітям, батьки яких неналежно виконують свої обов’язки – не рятуйте їх своєю байдужістю, а повідомте Центр надання соціальних послуг

З метою попередження кризових ситуацій в сім’ях з дітьми протягом тижня на території смт Нижні Сірогози представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» та відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради проведено плановий профілактичний рейд «Сім’я». Відвідано 7 сімей/14 дітей, що опинилися або мають ризик опинитися в складних життєвих обставинах.

10:54 18.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 18.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 18 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 209 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 63  дитини. Одужало з початку року 121 (+8)  особа.

10:41 18.02.2022

14 заяв від мешканців громади, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, розглянули сьогодні на засіданні комісії

Сьогодні, 17 лютого,  заступник селищного голови Оксана Полуекто провела засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

14:55 17.02.2022

Про роботу комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування центру з метою попередження соціального сирітства постійно веде роботу щодо вчасного виявлення сімей/осіб, які опинилися або мають ризик опинитися в складних життєвих обставинах.

13:33 17.02.2022

16 лютого 2022 року відбувся черговий виїзд мультидисциплінарної команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» по території смт Нижні Сірогози

В ході роботи були надані послуги по розпилюванню та рубці дров двом особам, які перебувають на обліку у відділенні соціальних послуг за місцем проживання.

13:31 17.02.2022

Відео урочистої церемонії підняття Державного Прапора України у селищі Нижні Сірогози.

16 лютого в Україні відзначають нове державне свято - День єднання українців. Цього дня нижньосірогозці разом з усією Україною приєдналася до патріотичної акції «Ланцюг єднання».  Вони разом з військовими підняли Державний Прапор України під спів Державного Гімну, який замайорів над центральною площею селища. Одночасно, у цю ж мить, у містах і селах, у військових частинах та на передовій, на сході і на заході, у всіх куточках нашої незалежної Держави звучав Державний Гімн України. Українці в знак солідарності, демонструючи свою позицію, піднімали прапори та вкотре доводили, що УКРАЇНЦІ - МОГУТНЯ НАЦІЯ! І наша сила в єдності! Поки ми разом – нас неможливо подолати!

10:33 17.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 17.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 17 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 209 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 63  дитини. Одужало з початку року 113  осіб.

10:03 17.02.2022

Сьогодні, 16 лютого, відбулося засідання позачергової ХVІІ сесії Нижньоірогозької селищної ради

На порядку денному чотири питання, а саме: про внесення змін до селищної програми організаційного та фінансового забезпечення проведення в громаді заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну військову службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на 2022 рік; звіт щодо виконання бюджету Нижньосірогозької селищної територіальної громади за 2021 рік, а також про внесення змін до бюджету Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2022 рік.

13:08 16.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 16.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 16 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 209 (+15) випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 63 (+4)  дитини. Одужало з початку року 97 осіб.

11:03 16.02.2022