Дата: від до Скинути

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 14.12.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 14 грудня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 879 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 691 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 116  дітей.

11:38 14.12.2021

Здійснено обробку хвойних насаджень на період новорічних свят від вандалів

З метою збереження хвойних зелених насаджень у період новорічних свят від вандалів, працівниками комунального підприємства «КОМСЕРВІС» здійснено їх обробку в центрі селища спеціальними хімічними засобами, які у теплому приміщенні виділятимуть неприємні запахи «аромати».

16:02 13.12.2021

Відбувся виїзд представників соціальних служб до с. Степне

Завідувач спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Олена ГЕРАСІМОВА та завідувач сектора, начальник служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Олена ВЕЛИЧКО за сприяння старости Нижньоторгаївського старостинського округу Віталія КРИВЧИКА відвідали 3 родини, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території с.Степне.

13:17 13.12.2021

Завершилася Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

В шістнадцятиденний період проведення акції «16 днів проти насильства відвідувачі відділення соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» мали змогу переглятути відеоролики «Що таке домашнє насильство?», «Домашнє насильство: простими словами про складне».

13:07 13.12.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 13.12.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 13 грудня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 879 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 691 (+13) випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 116 (+7)  дітей.

12:57 13.12.2021

Тривають роботи по засипці вибоїн на автомобільних дорогах громади

Дорожня мережа усіх рівнів, а це і автомобільні дороги загального користування державного та місцевого значення,  дороги комунальної форми власності та вуличної мережі, тротуарні та пішохідні доріжки, місця для паркування є об’єктами, які потребують постійного утримання та відповідно фінансового ресурсу.

11:41 13.12.2021

Підбито підсумки Спартакіади Нижньосірогозької громади серед учнів закладів освіти після завершення змагань з 10 видів та визначено лідерів

Разом з початком 2021/2022 навчального року серед команд школярів закладів загальної середньої освіти Нижньосірогозької громади було розпочато спортивні змагання, у яких брали участь збірні команди всіх дев’яти закладів загальної середньої освіти громади.

11:42 12.12.2021