Дата: від до Скинути

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 16.12.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 16 грудня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 892 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 704 (+13) випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 118 (+2)  дітей.

14:09 16.12.2021

Проведено передостаннє у цьому році засідання виконавчого комітету селищної ради

Виходимо на фінішну пряму першого року роботи депутатського корпусу восьмого скликання та виконавчого комітету селищної ради. Чимало питань було розглянуто на засіданнях профільних комісій, виконкому та пленарних засіданнях ради, які значною мірою вплинули на діяльність структур та організацій ради, відповідно, дали можливість повноцінно забезпечити отримання послуг населенням громади у різних сферах діяльності: освіти,  медицини, культури, а також комунальної, соціальної, адміністративної  й інших сфер.

17:09 15.12.2021

Учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, Чорнобильської трагедії присвячується. І мертвим, і живим!

Низько вклоняємось перед силою духу, мужністю, героїзмом, самопожертвою людей, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали у 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тими, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

16:12 15.12.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 15.12.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 15 грудня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 879 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 691 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 116  дітей.

13:14 15.12.2021

Сьогодні у приміщенні «Нижньосірогозький Центр надання соціальних послуг» працювала виставка «Чорнобиль. Ми живемо, тільки дякуючи їм…»

Виставку було оформлено працівниками Центру до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

23:48 14.12.2021

Проведено нараду з керівниками закладів освіти з питань посилення контролю за дотриманням безпечних умов для навчання, виховання, перебування та харчування здобувачів освіти

13 грудня 2021 року відділом освіти культури, молоді та спорту проведено нараду з керівниками закладів освіти Нижньосірогозької громади з питань посилення контролю за дотриманням безпечних умов для навчання, виховання, перебування та харчування здобувачів освіти.

15:37 14.12.2021