Дата: від до Скинути

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 22.11.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 22 листопада 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 836 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 648 (+8) випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 99 (+2) дітей.

10:09 22.11.2021

В селі Першопокрова Генічеського району Херсонської області 18 та 19 листопада 2021 року відбулися громадські слухання стосовно погодження проєктів містобудівної документації

В селі Першопокрова Генічеського району Херсонської області 18 та 19 листопада 2021 року відбулися громадські слухання на тему:

09:34 22.11.2021

Проведена соціально-профілактична робота з умовно-засудженими

Одним із важливих аспектів роботи спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» є соціально-виховна робота із засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

08:24 22.11.2021

“ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ”

Революція Гідності – визначна й героїчна сторінка нашого недавнього минулого. Вона дала українцям можливість самим вирішувати, якою буде Україна завтра, куди вона прямує.

17:38 19.11.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 19.11.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 19 листопада 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 828 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 640 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 97 дітей.

13:54 19.11.2021

В Інституті зрошуваного землеробства НААН урочисто відсвяткували День працівників сільського господарства.

З привітаннями до аграрної спільноти Херсонщини звернулися голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, голова обласної державної адміністрації Геннадій Лагута та в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Головня.

13:51 19.11.2021

Проведено рейди-обстеження щодо стану оформлення трудових відносин із найманими працівниками

19 листопада 2021 року робочою групою  з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного Фонду України та Фонду соціального страхування України (затвердженої рішенням виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради від 17.02.2021 року №69) проведено рейди-обстеження щодо стану оформлення трудових відносин із найманими працівниками та виявлено 2 (дві) особи, які не заключили трудові договори з роботодавцями та не є суб’єктами господарювання.

13:48 19.11.2021

Підписати документ на вебресурсах Мінцифри стало ще зручніше

Мінцифра запустила нові формати е-підпису, що відповідають європейським стандартам. Відтепер українці зможуть перевіряти та підписувати е-документи ще зручніше. Новий функціонал доступний на вебсайтах Центрального засвідчувального органу https://czo.gov.ua/sign та Інтегрованої системи е-ідентифікації https://id.gov.ua/sign.  Завдяки таким оновленням з'явиться можливість:

13:25 19.11.2021

Кращих представників агропромислового комплексу громади відзначили почесними відзнаками обласної та селищної рад

З нагоди професійного свята кращих представників агропромислового комплексу громади, які досягли високих показників та внесли вагомий внесок у розвиток сільського господарства на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади відзначили почесними відзнаками обласної та селищної рад.

13:11 19.11.2021