Дата: від до Скинути

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 12.11.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 12 листопада 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 799 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 611 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 91 дитина.

15:04 12.11.2021

Новий очільник області ознайомився з умовами роботи та лікування, які організовано у місцевих медичних закладах та забезпеченість засобами захисту медичних працівників в умовах пандемії

У ході однієї з робочих поїздок громадами Херсонщини новопризначений голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута завітав до Нижньосірогозької громади. Під час візиту, з огляду на ситуацію, яка на даний час склалася на Херсонщині зі стрімким поширенням коронавірусної інфекції, він ознайомився з умовами роботи та лікування, які організовано у місцевих медичних закладах та забезпеченість засобами захисту медичних працівників в умовах пандемії.

15:00 12.11.2021

У Центрі надання адміністративних послуг громади для працівників та відвідувачів створили комфортні умови

Сьогодні, 12 листопада, з робочою поїздкою до селищної територіальної громади завітали голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута разом із своїми заступниками та працівниками облдержадміністрації, головою Генічеської районної державної адміністрації Сергієм Олефіренко та депутатами Херсонської обласної, Генічеської районної рад. Зранку разом з керівництвом та представниками депутатського корпусу селищної ради відвідали оновлений після реконструкції Нижньосірогозький Центр надання адміністративних послуг.

14:04 12.11.2021

Сьогодні на сторінці сайту Нижні Сірогози.City у Facebook  селищний голова Дмитро Такаджи разом з редакторкою сайту і Нижньосірогозької газети «Червоний промінь» Вітою Копенко провели перший прямий ефір, у якому  спробували у найбільш доступний спосіб донести до жителів громади загальну інформацію про діяльність селищної ради, з часу обрання на посаду селищного голови Дмитра Такаджи.

17:15 11.11.2021

Дружня першопокровська родина долучилася до оформлення екзотичного куточка у селі,  під назвою «Першопокровський хуторок»

Продовжуємо облаштовувати зону відпочинку в селі Першопокровка. Як і було заплановано, нещодавно за кошти селищного бюджету придбали гойдалки та саджанці верби Матсуди. Зручні дерев’яні гойдалки на березі балки було встановлено ще на минулому тижні. Сьогодні ж адмін.працівники старостинського округу на чолі зі старостою Євгеном Васильченком, до яких долучилися працівники ліцею, дитячого садка, бібліотеки, будинку культури та філії Першопокровського старостинського округу комунального підприємства «КОМСЕРВІС» взялися за озеленення зони відпочинку.

16:10 11.11.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 11.11.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 11 листопада 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 799 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 611 (+16) випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 91 (+1)  дитина.

15:51 11.11.2021

Мультидисциплінарна команда комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» з метою надання соціальних послуг за місцем проживання здійснила об'їзд громадян, які проживають у селищі Нижні Сірогози

10 листопада 2021 року відбувся черговий виїзд мультидисциплінарної команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» по території смт Нижні Сірогози.

08:11 11.11.2021

Нижньосірогозький селищний голова Дмитро Такаджи звітуватиме перед громадою у прямому ефірі. Деталі

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Нижньосірогозький селищний голова звітуватиме перед громадою за підсумками роботи року, що минув. Нині через карантинні обмеження «червоної» зони заборонено проводити масові зібрання. Тож звітування відбудеться у форматі онлайн.

20:00 10.11.2021

Карантин вносить корективи в наше життя, але не призупиняє дію норм чинного законодавства у сфері захисту прав дітей та соціальної підтримки сімей з дітьми.

З метою забезпечення прав дітей в умовах карантину, створення безпечного середовища для їх проживання в сім’ях, 10 листопада 2021 року представниками спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» на території смт Нижні Сірогози відвідано 5 родин, в яких виховуються 6 дітей.

17:12 10.11.2021

Взяли участь у семінарі «Соціальне благополуччя у громаді: захист дитини»

Міжнародна благодійна організація «Партнерство кожній дитині» за підтримки програми «U-LEAD з Європою» в рамках проекту «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: покращення системи соціального захисту та соціальних послуг» 09 листопада провела семінар для працівників служб у справах дітей із новостворених сільських/селищних громад на тему: «Соціальне благополуччя у громаді: захист дитини» в якому взяла участь Олена Величко, завідувач сектора, начальник служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради. Захід проведений тренерами: експерт, тренер МБО «Партнерство «Кожній дитині» Людмила Пона та Надія Тимошенко, начальник служби у справах дітей Лесківської сільської ТГ Наталія Рябко.

15:27 10.11.2021