Дата: від до Скинути

Розглянули можливість реалізації проєктів з розвитку соціальної інфраструктури Нижньосірогозької громади за допомогою Державних програм

Сьогодні, 18 листопада, селищний голова Дмитро Такаджи зустрівся з керівником комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради Нисаром Ахмадом.

16:12 18.11.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 18.11.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 18 листопада 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 828 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 640 (+2) випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 97 дітей.

13:27 18.11.2021

У селі Першопокровка розпочато роботи з облаштування тротуару

У селі Першопокровка розпочато роботи з облаштування тротуару від центральної вулиці Миру, у напрямку вулиці Юрія Бугаєнка. Дана тротуарна алейка з’єднує центр села з дошкільним та загальноосвітнім закладами.

20:39 17.11.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 17.11.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 17 листопада 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 826 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 638 (+12) випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 97 дітей.

11:56 17.11.2021