Дата: від до Скинути

З нагоди відзначення професійного свята працівників освіти, працювали виставки, оформлені працівниками комунальних закладів

У приміщенні комунального закладу «Нижньосірогозький будинок культури», з нагоди відзначення професійного свята працівників освіти, працювали виставки, оформлені працівниками комунальних закладів: «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва», на якій були представлені поробки, виготовлені вихованцями та педагогами закладу, а також «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа», на якій можна було ознайомитися зі здобутками юних спортсменів.

09:03 01.10.2021

Педагогів Нижньосірогозької громади привітали із професійним святом

Сьогодні, напередодні професійного свята освітян, у селищі, в стінах будинку культури, відбулись святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На захід завітали селищний голова Дмитро Такаджи, заступник селищного голови Оксана Полуекто, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталя Вязова, а також працівники галузі освіти нашої громади та ветерани освітянської ниви.

23:59 30.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 30.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 30 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 390 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 202 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 48 дітей.

13:17 30.09.2021

В Нижньосірогозькій громаді працюють спеціалісти Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

27 вересня на базі комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» розпочали роботу спеціалісти Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Херсонської обласної ради, а саме, вчителі дефектологи: Ірина ЛИТВИНЕНКО та Наталія ГОРШКОВА; а також фахівці з фізичної реабілітації: Дмитро БЕРДЮГІН та Наталія ВОЗНЯК.

16:29 29.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 29.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 29 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 388 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 200 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 46 дітей.

11:13 29.09.2021

На одному подихі для глядачів пройшли Богатирські ігри на Сірогозщині – змагання на справжню чоловічу силу та витривалість

За сприянням селищного голови Дмитра Такаджи, Федерації силового екстриму України та особисто президента федерацій силового екстриму та мас-рестлінгу України, нашого земляка Валерія Газаєва саме у центрі Нижньосірогозької громади, на центральній площі Нижніх Сірогоз, вдалося провести парний Чемпіонат Європи з богатирського багатоборства.

09:19 28.09.2021