Дата: від до Скинути

1 родину офіційно під підпис попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та можливе відібрання дитини.

Сьогодні, 01 жовтня,  заступник селищного голови Оксана ПОЛУЕКТО провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Нижньосірогозької селищної ради, на якому було розглянуто 5 питань. Прийняті рішення щодо неналежного виконання матір?ю батьківських обов’язків щодо утримання, виховання та навчання дитини; взяття під соціальний супровід 2 родин; надання  погодження на зняття з реєстрації місця проживання дитини, позбавленої батьківського піклування, та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

16:15 01.10.2021

Комісією з питань ТЕБ та НС були прийняті нові рішення у зв’язку зі стрімким поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19

Вчора, 30 вересня 2021 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради під головуванням селищного голови Дмитра Такаджи.

16:13 01.10.2021

Збірна команда Новоолександрівського, Першопокровського, Новопетрівського ліцеїв стала переможцем ІІ етапу Спартакіади Нижньосірогозької громади серед учнів закладів загальної середньої освіти 2021/22 навчального року. Вітаємо гравців та вчителів фізичної культури з перемогою!!!

15:25 01.10.2021

З Днем людей похилого віку святковим концертом привітали мешканців відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей відділення комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» працівники Першопокровського Будинку культури та аматори, а також вихованці Першопокровського ліцею та дитячий садочок "Дзвіночок" .

14:29 01.10.2021

Селищний голова Дмитро Такаджи започаткував спеціальну премію за успішну підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали 180 балів і більше

Вчора, під час урочистостей з нагоди відзначення професійного свята освітян, селищний голова Дмитро Такаджи та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради Наталя Вязова вручили Подяки педагогам закладів освіти за успішну підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали 180 балів і більше.

12:36 01.10.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 01.10.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 01 жовтня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 390 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 202 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 48 дітей.

11:09 01.10.2021

Під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня вчителя вручили нагороди освітянам громади

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради Вязова Наталія, під час урочистих заходів з нагоди відзначення Дня вчителя, вручила Парфірян Аллі, вчителю математики і інформатики Верхньоторгаївської гімназії Грамоту управління освіти і науки обласної державної адміністрації, якою Аллу нагороджено за сумлінну плідну працю, професійну майстерність, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, ініціативність у роботі та з нагоди Дня працівників освіти.

10:22 01.10.2021

Кращим освітянам громади вручили Грамоти та Подяки селищної ради, відділу освіти та науки обласної державної адміністрації та відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради

Дорогі освітяни! Ми пишаємося Вами! Саме ви виховуєте розумних і свідомих українців, які своєю працею прославляють і зміцнюють могутність України.

09:50 01.10.2021