Тимчасова непрацездатність: зміни, правила, дії

З 01.10.2021 року в Україні змінюються умови підтвердження тимчасової непрацездатності застрахованих осіб. Ці зміни регламентовані наказом МОЗ України №1066 від 01.06.2021 « Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки» де  впроваджується заміна паперового листка на електронний.

14:30 05.10.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 05.10.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 05 жовтня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 393 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 205 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 48 дітей.

14:07 05.10.2021

Питання розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади розглянули на обласній селекторній нараді

Сьогодні, 04 жовтня, селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками, керівниками відділів та комунальних установ селищної ради взяли участь в обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв.

15:40 04.10.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 04.10.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 04 жовтня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 393 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 205 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 48 дітей.

13:28 04.10.2021

Вітаємо юних тарпанівців з перемогами у змаганнях ІІ туру першого кола Чемпіонату Херсонської області з футболута бажаємо успіхів у наступних іграх

Сьогодні, 02 жовтня, у місті Берислав пройшли змагання ІІ туру першого кола Чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2010/2011 років народження.

21:09 02.10.2021

1 жовтня для ветеранів праці, жителів громади поважного віку влаштували особливий сюрприз – святкову ретро- дискотеку.

Тож, цього дня  комунальна установа «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» на своєму порозі зустрічала всіх бажаючих, поважних людей. Святкова ретро-дискотека «Улюблені пісні мого покоління» - це новий але цікавий захід.

02:59 02.10.2021

Сьогодні на Сірогозщині вітали людей елегантного віку

У перший день жовтня в будинку культури селища Нижні Сірогози зібралися почесні гості – досвідчені, мудрі, добрі люди елегантного віку. Люди різних професій, відомі в громаді як досвідчені фахівці своєї справи, ветерани праці, які передали свій неоцінений досвід молодому поколінню.

23:09 01.10.2021