Дата: від до Скинути

Керівниця відділу Нижньосірогозького ЦНАП взяла участь у обговореннях щодо розбудови сфери адмінпослуг

07 липня  начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Алевтина ГОЛТАЄВА взяла участь у круглому столі на тему «Доступні адміністративні послуги як індикатор реформи децентралізації», який організований і проведений Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

14:33 09.07.2021

На вулиці Незалежності, біля закладу дошкільної освіти, встановлено пристрої примусового зниження швидкості руху автомобілів - "лежачі поліцейські".

Вулиця Незалежності є центральною, тож рух транспорту тут досить жвавий, адже в центральному її районі функціонує ряд закладів торгівлі: магазини та центральний ринок «Хортиця», до яких прямують автотранспортні засоби з товаром та покупці.

14:25 09.07.2021

Про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19 станом на 09 липня 2021 року.

За інформацією Комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги»  станом  на 09 липня  2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитини.

11:37 09.07.2021

З 16 липня - ще більше української мови!

16 липня 2019 року набрав чинності Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який також відіграє надзвичайно важливу роль у зміцненні української незалежної держави. Перші два роки дії Закону підтвердили його ефективність, консолідуючу роль та  підтримку з боку суспільства. 16 липня 2021 року розпочинається новий етап втілення норм цього закону, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня набувають чинності норми, які є важливими для переважної більшості людей, оскільки вони стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидавництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо (частини 2-6, 8 статті 23, стаття 26 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

15:31 08.07.2021

Про   епідемічну  ситуацію та запобігання поширенню на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади коронавірусу COVID – 19.

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги»  станом  на 08 липня  2021 року  з  початку  карантинних  обмежень   370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дитини.

10:30 08.07.2021

Для учасників соціального проекту «Університет ІІІ віку» влаштували театралізоване дійство з нагоди свята Івана Купала.

07 липня на базі комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбувся театралізований захід «Купальські відьми», на який були запрошені всі бажаючі та учасники соціального проекту «Університет ІІІ віку».

08:41 08.07.2021

07 липня  відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято  «Купальські відьми» для категорійних дітей.

07 липня відбулося чудове, гармонійне та напрочуд веселе свято  «Купальські відьми» для категорійних дітей.

В ніч з 06 на 07 липня відзначається свято Івана Купала – традиційне дійство, яке має давні корені. Найпоетичніше свято, яке широко відзначається на Україні, традиційно вважають Івана Купала. Це день літнього сонцестояння, що збігається з Різдвом Івана Хрестителя. За народними переказами саме у купальську ніч на коротку мить розквітає папороть. А той, хто знайде її квітку, буде щасливим.

08:29 08.07.2021

07 липня заступник селищного голови Оксана Полуекто разом з представниками селищної ради взяли участь у селекторній нараді, яку провів перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації  Андрій Шибаєв.

07 липня заступник селищного голови Оксана Полуекто разом з представниками селищної ради взяли участь у селекторній нараді, яку провів перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв.

У ході наради обговорили можливість реалізації на території громад Херсонщини соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» та основні умови участі у проєкті.

15:35 07.07.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 07.07.2021

Станом на 07 липня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 370 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 182 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

09:59 07.07.2021