Дата: від до Скинути

З 01 липня 2021 року Держпраці у взаємодії з соціальними парнерами розпочне масштабне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників.

Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, показала, що нехтуючи Законами України певні роботодавці допускають до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин, а працівники, в свою чергу, свідомо приховують даний факт, чим позбавляють себе мінімальних та соціальних гарантій.

11:15 30.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 30.06.2021

Станом на 30 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 181 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

10:16 30.06.2021

Літнє оздоровлення дітей Сірогозщини розпочато!

30 червня у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Орльонок», що у місті Генічеськ розпочинається перша  зміна,  яка триватиме 16 календарних днів. 30 дітей пільгових категорій, які проживають у населених пунктах Нижньосірогозької громади, розпочнуть тут своє оздоровлення.

10:06 30.06.2021

46 дітей пільгових категорій, які проживають на території Нижньосірогозької громади безкоштовно відвідали циркову виставу.

46 дітей пільгових категорій, які проживають на території Нижньосірогозької громади безкоштовно відвідали циркову виставу, яка відбулася 29 червня біля стадіону «Скіф», що у селищі Нижні Сірогози. Безкоштовні запрошення були надані адміністрацією цирку для категорійних дітей.

09:55 30.06.2021

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

29 червня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради. Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, сімейне виховання, всебічний розвиток, соціальний захист та захист її житлових, майнових прав, комісією розглянуто три питання, які попередньо були детально опрацьовані. Обговорено питання про визначення місця проживання малолітніх дітей з одним із батьків, про надання дозволу на укладення договору іпотеки житла, право користування яким матиме малолітня дитина та про взяття родити під соціальний супровід. Було заслухано представників сторін заявників та з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту дітей згідно чинного законодавства.

09:53 30.06.2021

Обласна селекторна нарада від 29.06.2021

Сьогодні, 29 червня, селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками та  керівниками відділів взяли участь у обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Шибаєв.

13:06 29.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 29.06.2021

Станом на 29 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 181 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

09:56 29.06.2021

Сірогозький ліцей провів у доросле життя своїх вихованців.

25 червня одинадцятикласники Сірогозького ліцею попрощалися з рідним закладом освіти. Відшумів випускний бал для випускників 2021 року. На подвір’ї Сірогозького ліцею зібралися вчителі, батьки, родичі і друзі 8 винуватців свята. Юні, красиві, усміхнені - випускники раділи, що після всіх випробувань, після нелегких іспитів зовнішнього незалежного оцінювання вони дочекалися цієї особливо пам'ятної миті свого життя. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради Наталя Вязова вручила золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» трьом  випускницям ліцею Лоцман Валерії, Піроговій Крістіні, Каменьковій Анастасії та привітала випускників з отриманням свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.

08:53 29.06.2021

Начальнику відділу «Нижньосірогозький центр надання адміністративних послуг» селищної ради Алевтині Голтаєвій  вручено Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації

Начальнику відділу «Нижньосірогозький центр надання адміністративних послуг» селищної ради Алевтині Голтаєвій вручено Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації

Під час урочистого заходу з нагоди святкування 25-річчя української Конституції, який відбувся 28 червня на Кам’янській Січі, голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир з нагоди свята вручив почесні грамоти та подяки кращим представникам у різних сферах діяльності.

02:05 29.06.2021

Делегація від Нижньосрогоької громади долучилася до святкування 25-річчя української Конституції на Кам’янській Січі – унікальному місці на Херсонщині, тісно пов’язаному з історією та традиціями українського козацтва.

Саме тут, на берегах Дніпра, Кость Гордієнко та Пилип Орлик записали перші права і вольності війська запорозького, які лягли в основу першої європейської Конституції.

02:01 29.06.2021