Дата: від до Скинути

Ввечері, 28 червня,  на центральній площі селища з нагоди 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді влаштували святковий концерт.

Розпочинаючи свято з вітальним словом до присутніх звернулася  в.о.керівника комунального закладу «Нижньосірогозький центр культури та дозвілля» селищної ради Наталя Жданова, яка сказала: «Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. Саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення».

00:24 29.06.2021

Для зручності місцевих мешканців та гостей села Першопокровка, біля раніше встановлених лавочок у зоні відпочинку, було облаштовано територію тротуарною плиткою.

Працівниками комунального підприємства «КОМСЕРВІС» дільниці, що функціонує на території Першопокровського старостинського округу проведені роботи з благоустрою у парковій зоні села Першопокровка, що біля будинку культури.

17:47 26.06.2021

МАЛИШКО ОЛЕНА ВАСИЛІВНА – переможець конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Новопетрівського ліцею Нижньосірогозької селищної ради

25 червня під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксани Полуекто пройшло третє засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новопетрівського ліцею Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області та другий етап конкурсного відбору.

17:13 26.06.2021

Головне питання порядку денного -  забезпечення якісними комунальними послугами населення та розширення спектру послуг для всієї громади.

Головне питання порядку денного - забезпечення якісними комунальними послугами населення та розширення спектру послуг для всієї громади.

25 червня селищний голова Дмитро Такаджи провів чергову онлайн-нараду зі старостами сіл, за участю заступників селищного голови та керівників: відділу житлово-комунального господарства селищної ради і комунального підприємства «КОМСЕРВІС», адже найбільше проблем існує саме у сфері комунального господарства. Стан інфраструктури населених пунктів від сільських рад дістався у спадок громаді у не найкращому стані, тож щодня працюємо над вирішенням проблемних питань.

16:53 26.06.2021

Проводиться вакцинація жителів громади другою дозою!

Сьогодні, 25 червня, на базі комунального некомерційного підприємства «Нижньосірогозький центр первинної медико-санітарної допомоги», у пункті щеплень, проведено вакцинацію жителів громади другою дозою вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією.

18:31 25.06.2021

На базі Центру надання соціальних послуг, у рамках соціального проекту «Університет ІІІ віку», діють гуртки за інтересами.

Сьогодні, напередодні Дня Конституції України, на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбувся турнір любителів доміно у рамках засідання гуртку культурного дозвілля «Шахи, шашки й доміно».

16:57 25.06.2021

Відвідувачам Центру надання соціальної допомоги розповіли про нововведення щодо відкриття ринку землі.

25 червня, напередодні державного свята Дня Конституції України, в приміщенні комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулась зустріч клієнтів закладу з Інесою УГОРЧУК – начальником відділу «Нижньосірогозьке бюро правової допомоги» Каховського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Директор закладу Вікторія КУЗНЄЦОВА розпочала захід з привітання до свята. Інеса УГОРЧУК приділила увагу основним нововведення щодо відкриття ринку землі, які визначені Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" та роз’яснила літнім людям, як уберегтися від рейдерства після відкриття ринку землі.

16:49 25.06.2021