Дякуємо волонтерам за співпрацю

29 квітня 2021 року в кімнаті денного перебування дітей з обмеженими можливостями комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» волонтер нейропсихолог Інна БАРТОШИК провела заняття для дітей с особливими освітніми потребами. Вправи нейропсихології універсальні.

16:57 29.04.2021

Наближається свято Великдень.

Наближається найвеселіше свято весни – Великдень. Православні християни напередодні свята випікають паски, фарбують пасхальні яйця. Писанка – своєрідний символ народного живопису. Як тільки на поверхню яйця лягають мазки знаків, воно стає святою писанкою. Вкрите візерунками яйце провіщає свято, вселяє віру в незнищенність життя і краси.

16:48 29.04.2021

30 квітня розпочинається прийом пропозицій на кращий проєкт символіки Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

Для збереження історії та традицій Нижньосірогозької селищної територіальної громади сьогодні, 29 квітня, на засіданні сесії селищної ради прийнято рішення про оголошення з 30 квітня по 30 червня 2021 року конкурсу на кращий проєкт символіки Нижньосірогозької селищної територіальної громади (герба, прапора і гімну).

16:46 29.04.2021

Сьогодні провели засідання VІІ сесії Нижньоірогозької селищної ради, на якому депутатським корпусом розглянуто 95 питань, серед яких 53 земельних.

Дякуємо депутатам селищної ради за відповідальне ставлення до участі у засіданнях профільних комісій, сесій селищної ради та активне обговорення питань порядку денного.

15:03 29.04.2021

Проведено обстеження захисних споруд цивільного захисту у населених пунктах громади

27 квітня 2021 року комісією у складі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дашковського Сергія Вікторовича, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Вязової Наталії Дмитрівни, спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, мобілізаційної роботи, з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення і територій Варлан Ірини Олексіївни, провідного фахівця Нижньосірогозького РС ГУ ДСНС України у Херсонській області, капітана служби цивільного захисту Сергана Володимира Вікторовича було проведено обстеження захисних споруд цивільного захисту у населених пунктах Нижньосірогозької селищної територіальної громади.

14:17 29.04.2021

Освітянська спільнота вчителів біології, хімії та основ здоров’я ділилася досвідом використання новітніх технологій навчання

28 квітня 2021 року на базі Нижньосірогозького центру професійного розвитку педагогічних працівників в онлайн режимі (у формі вебінару) проведено засідання спільноти вчителів біології, хімії та основ здоров'я з теми «Новітні технології навчання та особливості їх використання під час вивчення біології, хімії та основ здоров'я».

13:51 29.04.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території громади коронавірусу станом на 29 квітня

Станом на 29 квітня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 280 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 93 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 12 дітей.

09:28 29.04.2021

Один із визначальних етапів для комунального підприємства «КОМСЕРВІС».

Впродовж двох місяців комісією, утвореною селищною радою здійснювалася робота з приймання-передачі майна  сількомунгоспів, якими надавалися комунальні послуги  населенню. Були перевірені наявні бухгалтерські документи, а також наявність майна та його стан.

16:38 28.04.2021

Схвалено проєкт рішення про  припинення права постійного користування земельною ділянкою Нижньосірогозьким товариством сприяння обороні України

Вчора, 27 квітня, на засідання постійної комісії з питань  агропромислового розвитку, земельних ресурсів і соціального розвитку села було запрошено представника Херсонського товариства сприяння обороні України, у зв’язку з тим, що Нижньосірогозьким товариством систематично не сплачується земельний податок.

14:30 28.04.2021

25 питань розглянуто під час засідання постійної комісії з  питань  планування, бюджету і фінансів, яке відбулось 27 квітня.

Найбільш бурхливим було обговорення під час розгляду питань, які стосувалися проведенню робіт з благоустрою у населених пунктах територіальної громади та роботи комунального підприємства «КОМСЕРВІС».

11:55 28.04.2021