Дата: від до Скинути

У ході апаратної наради обговорили питання організації роботи безперебійного водозабезпечення населених пунктів громади.

Сьогодні, 17 травня, селищний голова Дмитро Такаджи за участю заступників селищного голови та секретаря селищної ради  провів апаратну нараду із старостами сіл,  керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради.

17:13 17.05.2021

Для шкіл Нижньосірогозької селищної територіальної громади придбано  ноутбуки для Нової української школи і матеріали для забезпечення безпечного освітнього середовища

Для шкіл Нижньосірогозької селищної територіальної громади придбано ноутбуки для Нової української школи і матеріали для забезпечення безпечного освітнього середовища

Для закладів загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної територіальної громади за рахунок залишків освітньої субвенції 2020 року придбано: дезінфікуючі засоби і засоби індивідуального захисту, а також для початкових класів Нової української школи - ноутбуки.

17:06 17.05.2021

Спеціалісти Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю розпочали роботу на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

17 травня 2021 року на базі КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» розпочали роботу спеціалісти Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Херсонської обласної ради, а саме:

16:37 17.05.2021

Для асистентів інклюзивних класів(груп) проведено соціально-психологічну спільноту  з теми «Особливості роботи асистента вчителя (вихователя) з інклюзивним навчанням» в закладах освіти громади.

Для асистентів інклюзивних класів(груп) проведено соціально-психологічну спільноту з теми «Особливості роботи асистента вчителя (вихователя) з інклюзивним навчанням» в закладах освіти громади.

14 травня 2021 року на базі КУ «Нижньосірогозький центр професійного розвитку педагогічних працівників» в онлайн-режимі проведено соціально-психологічну спільноту для асистентів інклюзивних класів(груп) з теми «Особливості роботи асистента вчителя (вихователя) з інклюзивним навчанням» в закладах освіти громади.

14:48 17.05.2021

Обласна селекторна нарада від 17.05.2021

Сьогодні, 17 травня, селищний голова Дмитро ТАКАДЖИ разом із заступниками та керівниками відділів селищної ради взяли участь у обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів голова обласної державної адміністрації Сергій КОЗИР.

11:31 17.05.2021

18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

10:02 17.05.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 17.05.2021

Станом на 17 травня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 318 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 131 випадок, зокрема, із числа всіх захворілих – 22 дитини.

09:46 17.05.2021

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти Нижньосірогозької громади

13 травня 2021 року під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Вязової відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Нижньосірогозької громади.

10:46 16.05.2021

Тріо «Гармонія» представили Нижньосірогозьку громаду у щорічному обласному конкурсі військово-патріотичної творчості «Опалені війною»

Сьогодні, 15 травня, тріо «Гармонія» взяли участь у щорічному обласному конкурсі військово-патріотичної творчості «Опалені війною», який проходив на базі комунального закладу «Горностаївський селищний Будинок культури» Горностаівської селищної ради.

19:35 15.05.2021

"ВЕЛИКИЙ ТЕРОР" В УКРАЇНІ, Ми пам'ятаємо!

«Великий терор» – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація. Історична довідка

10:44 15.05.2021