Взяли участь у засіданні колегії Херсонської обласної державної адмінстрації

Сьогодні, 19 травня, селищний голова Дмитро ТАКАДЖИ разом із заступниками та керівниками відділів селищної ради взяли участь у засіданні колегії Херсонської обласної державної адмінстрації, яку провів очільник області Сергій КОЗИР.

13:26 19.05.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 19.05.2021

Станом на 19 травня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 318 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 131 випадок, зокрема, із числа всіх захворілих – 22 дитини.

11:50 19.05.2021

18 травня між учнями закладів загальної середньої освіти 2021/21 навчального року влаштували змагання з допризовної підготовки у залік Спартакіади Нижньосірогозької громади.

Юнаки семи команд-учасниць змагалися між собою у спритності, силі, витримці. Біг на 100-метрівці та на 3 км; підтягування на перекладині; стрільба кульова та метання гранати – саме такі випробування довелося долати майбутнім призовникам.

03:08 19.05.2021

Спеціалісти Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Херсонської обласної ради працюють з особливими дітьми, які проживають на території громади.

18 травня 2021 року комунальну установу «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відвідав Нижньосірогозький селищний голова Дмитро ТАКАДЖИ та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій  ДАШКОВСЬКИЙ. Вони познайомились із спеціалістами Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Херсонської обласної ради, які розпочали свою роботу у повному обсязі.

23:31 18.05.2021

Вшанували пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

Сьогодні, у День пам’яті жертв геноциду кримських татар та боротьби за права кримськотатарського народу селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками, керівниками відділів селищної ради та усіма українцями вшанували пам’ять жертв злочинної акції, що призвела до масових людських жертв та завдала непоправної шкоди кримськотатарському народу, трагічним чином вплинула на його історичний шлях.

14:30 18.05.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 18.05.2021

Станом на 18 травня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 318 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 131 випадок, зокрема, із числа всіх захворілих – 22 дитини.

10:49 18.05.2021