Дата: від до Скинути

«круглий стіл» - «Роль військово-патріотичного виховання у формуванні в учнівської молоді патріотизму національної свідомості та гідності»

На виконання плану основних заходів з питань допризовної підготовки учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради на 2020/21 навчальний рік (наказ відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради 09.03.2021 № 21) було організовано та проведено 15 квітня 2021 року в режимі онлайн «круглий стіл» з педагогами, відповідальними за виховну роботу у закладі загальної середньої освіти з питань військово-патріотичного виховання з теми «Роль військово-патріотичного виховання у формуванні в учнівської молоді патріотизму національної свідомості та гідності».

16:39 16.04.2021

Про карантинні обмеження, які діють на території Нижньосірогозької територіальної громади.

15 квітня 2021 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради, на якому розглядалось питання про оцінку  епідемічної ситуації та запровадження додаткових обмежувальних заходів у громаді.

12:09 16.04.2021

З 19 квітня дозволена робота закладів дошкільної освіти  та відвідування учнями 1 – 4; 11-х класів закладів загальної середньої освіти

Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради від 15 квітня 2021 року, починаючи з 19 квітня 2021 року, дозволена робота закладів дошкільної освіти  та відвідування учнями 1 – 4; 11-х класів закладів загальної середньої освіти, за умови дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50.

12:07 16.04.2021

Засідання спільноти вчителів художньо-естетичного циклу

15 квітня 2021 року на базі КУ «Нижньосірогозький центр професійного розвитку педагогічних працівників» в онлайн - режимі проведено засідання спільноти вчителів художньо-естетичного циклу «Моделювання уроків художньо-естетичного циклу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій».

11:07 16.04.2021

Здійснено черговий профілактичний рейд по сім'ям

15 квітня з  метою забезпечення прав дітей в умовах карантинних заходів  та виявлення фактів неналежного виконання батьківських обов’язків завідувачем сектора, начальником служби у справах дітей  відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Оленою ВЕЛИЧКО спільно з старшим дільничним офіцером поліції, майором поліції Євгеном ПРОСКУРНЯКОМ та представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Оленою ГЕРАСІМОВОЮ, та Інною ГАНЖОЮ перевірено умови проживання 16 дітей в 6 сім'ях  на території смт Нижні Сірогози та сіл Нижні Торгаї, Степне.

10:49 16.04.2021

Проведено рейд - обстеження фізичних осіб-підприємців

15 квітня робочою групою  з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного Фонду України та Фонду соціального страхування України , які здійснюють свою діяльність на території селища  Нижні Сірогози.

09:45 16.04.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території громади коронавірусу станом на 16 квітня

Станом на 16 квітня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 254 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 67 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 8 дітей.

09:16 16.04.2021

Сьогодні провели зустріч з представниками ТОВ «Херсонземпроєкт»

Директор ТОВ Андрій Романча  розповів про переваги використання геоінформаційної системи громади. Поділився набутим  досвідом під час участі в Програмі «U-LEAD з Європою». Презентував геоінформаційну систему громади як ефективний інструмент контролю за ефективним використанням земельних ресурсів на території громади. Документація із просторового планування на місцевому рівні  розробляється з урахуванням відомостей Державного земельного кадастру на актуалізованій картографічній основі у цифровій формі в державній системі координат у формі електронних документів, що містять базові і тематичні геопросторові дані.

17:45 15.04.2021

Дітям Сірогозщини – безпечне харчування.

З метою забезпечення збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації повноцінного якісного та збалансованого харчування дітей та учнів у закладах освіти селищною радою було розроблено проєкт Програми «Дітям Сірогозщини – безпечне харчування» на 2021-2022 роки», який 14 квітня схвалено на засіданні виконкому.

15:54 15.04.2021