Дата: від до Скинути

Спогади призера обласного етапу конкурсу «Учитель року 2021», учителя Вільненського ліцею Олексія Шокарєва, про конкурсні випробування

Все почалося 09 червня 2020 року, коли дирекція  Вільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, отримала наказ Міністерства освіти і науки України про проведення у 2020-2021 навчальному році всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021». Мені було запропоновано  прийняти участь у номінації «Трудове навчання». Я погодився без вагань, тому що це можливість поринути в атмосферу високої майстер­ності, досвіду, співтовариства та співдружності.

15:02 07.04.2021

З досвіду роботи Верхньоторгаївської гімназії Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області  про  організацію дистанційного навчання в ЗЗСО

Перехід на дистанційне навчання, зумовлений пандемією, вже другий навчальний рік став неочікуваним та доволі серйозним випробуванням для всіх учасників освітнього процесу – освітян, вчителів, учнів та їхніх батьків.

16:24 06.04.2021

Проведено обстеження 10 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Протягом 02-06 квітня 2021 року, з метою попередження сімейного неблагополуччя, представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Оленою ГЕРАСІМОВОЮ, Інною ГАНЖОЮ та Анною ПОЛІЩУК разом із завідувачем сектора, начальником служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Оленою ВЕЛИЧКО та місцевим шерифом Володимиром ШУМАКОМ на території смт Нижні Сірогози та с. Верхні Сірогози проведено обстеження 10 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

16:06 06.04.2021

Шановні жителі селища!

На сьогодні ми є громадою. Кожен з нас є господарем на своїй території і у кожного є бажання, щоб довкола був порядок та все бездоганно працювало. На жаль, деякі несвідомі громадяни для своєї самореалізації не придумали нічого кращого, ніж руйнувати все довкола. Цими вихідними у центрі селища невідомі особи зламали огорожу біля кінотеатру, вуличну вбиральню біля будинку культури та бордюри, які щойно було встановлено біля комунальної установи «Нижньосірогозький Центр надання соціальних послуг». Раніше було зламано лавки та ця ж сама вбиральня біля будинку культури, яку нещодавно відновлено.

15:30 06.04.2021