Система забезпечення якості освіти в українських школах

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

15:10 08.04.2021

Провели засідання комісії з питань надання матеріального заохочення військовослужбовцям

08 квітня заступник селищного голови Оксана ПОЛУЕКТО провела засідання комісії з питань надання матеріального заохочення військовослужбовцям, призваним за контрактом до Збройних Сил України.

15:02 08.04.2021

Запрошуемо до «Університету третього віку»

Основною метою соціального проекту «Університет третього віку» – є реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей.

13:44 08.04.2021

10 квітня Нижньосірогозька громада зробить свій внесок в Озеленення Планети

10 квітня більш ніж 100 країн об’єднаються навколо української еко-ініціативи з озеленення планети. Планується висадження 1 000 000 дерев за одну добу у рамках глобального екологічного проєкту “Озеленення планети”.

11:46 08.04.2021

Сьогодні провели нараду щодо фінансової підтримки медичної сфери

Обговорили проблеми, які виникають у ході роботи і для вирішення яких необхідні певні кошти. Серед обговорених питань: забезпечення своєчасної виплати пільгових пенсійних виплат медичним працівникам; організація харчування хворих; дотримання вимог щодо доступності маломобільних груп населення до медичних закладів, у тому числі всередині будівель.

11:44 08.04.2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території громади коронавірусу станом на 08 квітня

Станом  на 08 квітня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 231 лабораторно підтверджений  випадок  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 44 випадка, зокрема, із числа всіх захворілих – 7 дітей.

11:12 08.04.2021

Вітаємо переможницю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Нові технології у новій школі»

З метою виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізації інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів щорічно проходить Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти «Нові технології у новій школі», організатором якого є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить.

09:34 08.04.2021