Важлива інформація

ТОП-10 вакансій від work.ua

Юрист, 193 окремий батальйон 124 ОБр ТрО, грошове забезпечення 21 000 – 125 000 грн, https://www.work.ua/jobs/5591547/

12:02 24.05.2024

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну життя та добробут десятків тисяч людей опинилися під загрозою через дії російських загарбників. Для людей, які втратили зв’язок з близькою людиною, є важливим визначення правового статусу особи, місцезнаходження якої невідомо.

11:57 24.05.2024

Довідник безбар'єрності: коректне спілкування з людьми, які користуються кріслом колісним.

Уявіть ситуацію: ви бачите, як людина на кріслі колісному намагається піднятися пандусом. Бажаючи допомогти, ви хапаєтеся за крісло і штовхаєте його вперед. Однак можете зіткнутися з різною реакцією на свої дії, навіть з агресією – якщо допомога непрохана. Головне правило взаємодії з будь-якою людиною – не втручатись у її простір без дозволу. Тож перш ніж допомогти, запитайте, чи є в цьому потреба. Якщо відповідь ствердна, уточніть, як саме ви можете допомогти. Вас обов’язково скерують і скажуть, що і як треба робити.

11:52 24.05.2024

Втомилися бачити в інфополі ці безкінечні побрехеньки від росіян? Долучайтеся до боротьби з ними і та блокування шкідливого контенту! Для цього вам потрібні сторінки у соцмережах і трохи вільного часу

Нещодавно кіберполіція запустила платформу «Чатові онлайн», яка має допомогти підвищити нашу з вами медіаграмотність ці призупинити поширення ворожої пропаганди. Разом із волонтерами вони розробили кілька корисних ботів та каналів у телеграм. Завдяки ресурсам кожен зможе допомогти заблокувати шкідливий контент чи ворожу спільноту, а ще навчитися фактчекінгу і способам перевірки ресурсів

11:46 24.05.2024

Відкрито реєстрацію для участі в Міжнародній онлайн-конференції з медіаграмотності

6 червня о 18:00 1+1 media спільно зі Smart Angel представлять новий освітній проєкт — Міжнародну онлайн-конференцію з медіаграмотності. Проєкт реалізується спільно з БО «Смарт Ангел» і за фінансової підтримки Європейського Союзу.

11:41 24.05.2024

Сигнал «увага, оголошена повітряна тривога!» може застати вас де завгодно, але не завжди є можливість добігти до укриття. Як убезпечити себе в такому випадку

Пам’ятайте: сигнал про небезпеку з різних причин може не лунати. Натомість ви можете побачити сповіщення в телефоні, почути радіоповідомлення чи звуки вибухів.

18:09 23.05.2024