Важлива інформація

Для якісної комунікації і оперативного реагування на звернення громадян в Херсонському Обласному ТЦК та СП і в РТЦ Херсонської області, функціонує «гаряча лінія»:

14:20 07.06.2024

Що буде відбуватися з твоїм організмом після відмови від куріння. Спойлер: стане краще

Сьогодні ми не будемо детально описувати смертельні ризики куріння — адже ти й так добре знаєш, що вживання тютюну викликає серцево-судинні захворювання, хвороби дихальних шляхів та рак.

10:15 06.06.2024

Державні акти на землю не видаються з 1 січня 2013 року

Державні акти на право власності чи право постійного користування земельною ділянкою не видаються з 1 січня 2013 року у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про Державний земельний кадастр».

10:08 06.06.2024

Як ветерану, звільненому з військової служби, пройти військово-лікарську комісію

Щоб встановити причинний зв’язок між травмами та захистом Батьківщини, ветерану необхідно пройти військово-лікарську комісію (ВЛК). Обов’язковою умовою для проходження ВЛК є наявність довідки про обставини травми, наголошують юристи Українського ветеранського фонду.

19:08 05.06.2024