Чи можуть фото або відео з полону змінити статус зниклого безвісти?

Інколи родичі можуть отримувати фото, відео або дзвінок із полону нібито від військовослужбовця, який офіційно вважається зниклим безвісти. Про це йдеться в інтерв’ю представника Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими «Українській правді. Життя» (https://life.pravda.com.ua/society/yaki-dokazi-mozhut-zminiti-status-zniklogo-bezvisti-viyskovogo-301131/)

11:13 22.04.2024

Ще одна сім’я із двома дітьми виїхала з ТОТ на підконтрольну Україні територію

12-річний хлопчик та 5-річна дівчинка разом із батьками виїхали з міста Гола Пристань, яке нині тимчасово окуповане. У будинок українців тричі приходили російські військові з обшуками, а на прохання здійснювати огляд без автоматів, щоб не лякати дітей, отримували відмову.

11:02 22.04.2024

Український ветеранський фонд підготував традиційну добірку актуальних можливостей і корисної інформації для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

За ініціативи Мінветеранів Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці. Відтепер статус можна буде отримати у 30-денний термін, подавши документи одним зі способів: у паперовій формі — через ЦНАП незалежно від зареєстрованого місця проживання; в електронній формі — через е-кабінет порталу Дія або єдиного державного реєстру ветеранів війни (наразі електронний продукт у розробці). Подробиці: https://cutt.ly/Qw5Toi4n

09:21 22.04.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 20 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 8 бригад – це 30 робітників та 11 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Суханове та Херсон.

15:19 21.04.2024

Внаслідок ворожих обстрілів правобережжя Херсонщини постраждали двоє поліцейських та літня жінка

Минулої доби та сьогодні вночі військові рф застосовували артилерію, міномети, реактивні системи залпового вогню, безпілотні літальні апарати, авіабомби. Також був нанесений удар балістичною ракетою. В результаті обстрілів отримали поранення двоє працівників поліції та літня жінка, зазнали пошкоджень житлові будинки, транспортні засоби, приміщення медичного та навчальних закладів, кав’ярня, господарські споруди агропідприємства та газопроводи.

12:18 21.04.2024

Безпека в інтернеті: які є види компʼютерних вірусів та як від них захиститися

На сьогодні інтернет-технології є невід’ємною складовою нашого життя. Ми отримуємо діджитал-послуги від держави та бізнесу, передаємо мережею конфіденційну інформацію, спілкуємося онлайн з близькими на особисті теми. Нерідко цими даними намагаються заволодіти зловмисники, переслідуючи власні інтереси. При вчиненні злочинів хакери часто використовують шкідливе програмне забезпечення або ШПЗ, зокрема, комп’ютерні віруси (https://cyberpolice.gov.ua/.../kompyuterni-virusy-ta-yak.../). Для ефективнішого захисту від кіберзлочинців необхідно розуміти, як убезпечити себе та близьких від різних видів малварі.

18:21 20.04.2024