Дата: від до Скинути

104 роки тому, у 1920 році, вітання «Слава Україні!» було офіційно затверджено в армії Української Народної Республіки.

У наказі УНР від 19 квітня 1920 року вперше зафіксовано офіційне вживання гасла: «Всім частям армії на похвалу, а то подяку за службу Україні відповідати: "Слава Україні!"». Сталось це вже наприкінці першого Зимового походу.

14:49 19.04.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 18 квітня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 160 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Свободне, Миколаївку, Миролюбівку, Чкалове, Заградівку, Херсон та Олександрівку.

14:42 19.04.2024

Способи проходження ідентифікації для ВПО, які отримують пенсію через Ощадбанк

Пенсіонери, які набули статусу внутрішньо переміщеної особи до 24 лютого 2022 року й отримують пенсію в АТ «Ощадбанк», мали пройти фізичну ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Про це йдеться на сайті Донецької ОВА.

12:03 19.04.2024

Нині батьки трьох чи більше дітей мають право на відстрочку від військової служби. Однак, згідно з новою версією Закону про мобілізацію, невдовзі за несплату аліментів понад три місяці хоча б за одну дитину боржників буде позбавлено цього права.

Водночас, як наголосив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, мобілізація для такої категорії осіб ні в якому разі не має бути покаранням.

09:54 19.04.2024

Вважаєте, що ваша суперсила — це lifelong learning, нестримне бажання безперервного розвитку? Тоді залюбки розповідаємо вам про нові можливості

Бізнесвумен, які шукають потужний буст знань для старту власної справи, масштабування бізнесу або впровадження принципів безбар'єрності в діяльність підприємства, можуть взяти участь у новому сезоні візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація». Це:

08:24 19.04.2024

Памʼятайте, що саме регулярна донація може побудувати систему, у якій не виникає дефіциту крові навіть в умовах війни.

Після ранкової російської атаки по Чернігову перше, що стало необхідним, — донація крові для порятунку поранених. Завдяки неймовірним українцям цей запит закрили за лічені години й допомогли багатьом постраждалим

18:45 18.04.2024