Дата: від до Скинути

Більшість домогосподарств, що отримували субсидію в опалювальний період, продовжить отримувати їх і в неопалювальний (з 1 травня до 30 вересня).

Призначення відбудеться автоматично, за умови, що у людини не змінився майновий стан, склад родини чи місце проживання, адже саме ці чинники впливають на розміри нарахувань. Тому, якщо такі зміни відбулися, зверніться до Пенсійного фонду України особисто і подайте:

12:01 23.04.2024

Як стати ментором та підтримати дитину під час навчання? Новий симулятор від Дія.Освіта

Зараз ментальне здоровʼя дітей особливо страждає від наслідків війни — ворожі обстріли, руйнування, постійні стресові ситуації. Ми не можемо вплинути на ці події, але в силах українців допомогти дітям боротися зі стресом та повернути мотивацію до навчання. Дізнайтеся, як розвинути навички допомоги дітям, у серіалі від Дія.Освіта «Як стати ментором для школярів». Після перегляду на вас чекає онлайн-симулятор. Перевірте свої знання на практиці — станьте ментором, зануртесь у світ життєвих ситуацій, з якими стикаються школярі та спробуйте:

16:35 22.04.2024

Якщо ви ветеран і не знаєте, як почати новий кар'єрний шлях, пропонуємо на платформі «Дія. Освіта» переглянути серіал, який допоможе змінити професію, знайти роботу після закінчення служби, а також отримати відповідний засвідчений сертифікат, що продемонструє роботодавцю ваш рівень підготовки.

15:54 22.04.2024