Дата: від до Скинути

Усе найважливіше про Революцію Гідності та Героїв Небесної Сотні ми зібрали для вас в одному файлі.

Тільки перевірені факти та ключові повідомлення до Дня Героїв Небесної Сотні підготували науковці Музею Майдану. Інформаційно-методичні матеріали стануть у пригоді освітянам, бібліотекарям, журналістам, органам місцевого самоврядування й усім, хто цікавиться темою Майдану.

18:34 18.02.2024

НМТ-2024: оприлюднено демонстраційні варіанти тестів

Демонстраційні варіанти предметних тестів, з яких складається національний мультипредметний тест (НМТ), оприлюднив на своєму сайті Український центр оцінювання якості освіти. Вступники можуть ознайомитися зі зразками тестування з української мови та літератури, математики, історії України, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, фізики, хімії та географії.

18:22 18.02.2024

На Херсонщині внаслідок російської агресії одна людина загинула та вісім поранено, поліція документує наслідки

Упродовж минулої доби російські війська безперервно обстрілювали цивільну інфраструктуру Херсонського та Бериславського районів. Війська рф випустили понад 130 снарядів із реактивних систем залпового вогню, артилерії, мінометів, танків, застосовували БпЛА різних конфігурацій і призначення. Від комбінованих ворожих обстрілів потерпали Херсон, Антонівка, Білозерка, Широка Балка, Софіївка, Садове, Берислав та Гаврилівка

12:19 18.02.2024

Якщо ви відчуваєте, що зазнаєте кібербулінгу, найголовніше – це забезпечити свою безпеку.

Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований. Приклади включають:

19:23 17.02.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 16 лютого аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 154 робітника та 47 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Новодмитрівку, Кар’єрне, Архангельське, Миролюбівку, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Раківку та Херсон.

19:20 17.02.2024

Коаліція дронів офіційно стартувала у рамках роботи Контактної групи з питань оборони України.

Міністр оборони України Рустем Умєров підписав відповідний лист про наміри і висловив вдячність співлідерам коаліції – Латвії та Великій Британії – за цю важливу ініціативу. «Це віха на шляху до досягнення технологічної переваги над нашим ворогом. Серійне виробництво та поставки БПЛА значно розширюють можливості Збройних Сил України», - сказав Рустем Умєров.

19:18 17.02.2024

Як встановити батьківство, якщо при народженні дитину записали за прізвищем матері

Часто батьки з різних причин вчасно не оформлюють батьківство щодо власної дитини. Сина чи доньку записують за прізвищем матері. Як наслідок – дитина позбавлена можливості отримувати визначені законом виплати та пільги, повʼязані зі статусом батька, зокрема й після його смерті. Чому важливо юридично визнавати батьківство

19:11 17.02.2024

Понад пів мільйона ФОПів зареєстрували українці автоматично через портал Дія

Українці відкрили через портал Дія 501 тисячу нових ФОПів із травня 2021 року, відколи запрацювала послуга автоматичної реєстрації фізичних осіб-підприємців. Про це повідомили у Мінцифри. Найбільше бізнесів було відкрито у Києві, Дніпропетровській і Харківській областях. Здебільшого ФОПами стають жінки (52%), тоді як чоловіки становлять 48%.

19:07 17.02.2024

Традиційно ділимось із вами дайджестом можливостей для ветеранів, ветеранів та членів їхніх родин.

Актуальна інформація та корисні можливості допоможуть на шляху з фронту додому. 04 березня 2024 року стартує навчання на реінтеграційну програму "Кіберзахисники" ветеранів та ветеранок у галузі кібербезпеки від Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global). Навчання триватиме чотири місяці та буде проходити в онлайн та офлайн форматі. Дедлайн подання заявки на участь продовжено до 22 лютого 2024 року. Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://is.gd/yMpOYE

19:04 17.02.2024