Дата: від до Скинути

Більшість українців знає, що миття рук, дотримання дистанції та вакцинація – є базовою профілактикою ГРВІ. Але чи знали ви, що можна знизити власні шанси захворіти на рак?

Міжнародне агентство ВООЗ з вивчення раку (МАВР) підготувало рекомендації, які виконати може кожен! Будьте фізично активними та дотримуйтесь здорового харчування. Куріння, надмірна вага, вживання алкоголю, малорухливий спосіб життя та недостатнє споживання рослинної їжі — причини третини випадків раку.

20:04 13.02.2024

#тияк? А ви знаєте що таке ментальне здоров’я?

Спеціально для комунікаційної кампанії Ти як?, що реалізується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я – ініціативи першої леді Олени Зеленської, українська ілюстраторка Ольга Дегтярьова створила цикл картинок, які розкривають поняття ментального здоров'я. Ментальне здоров'я – це:

19:47 13.02.2024

В умовах воєнного стану особливості здійснення державного контролю та притягнення до відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю встановлені Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

До уваги суб’єктів господарювання Зверніть увагу, що в умовах воєнного стану особливості здійснення державного контролю та притягнення до відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю встановлені Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

19:44 13.02.2024

Запрацював онлайн-сервіс претензійного повернення залізничних квитків

Відтепер квиток можна здати, навіть якщо повернення онлайн вже недоступне, при цьому не заповнюючи паперової заяви. Про це повідомляє телеграм-канал Укрзалізниці. Скористатися сервісом можна таким чином:

19:35 13.02.2024

Як отримати одноразову грошову допомогу у разі встановлення інвалідності – детальне роз’яснення

На одноразову грошову допомогу (ОГД) мають право військовослужбовці, які отримали поранення, травму, контузію, каліцтво або захворювання, та мають довідку медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), якою встановлено інвалідність, або відсоток втрати працездатності.

19:30 13.02.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 12 лютого аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працює 30 бригад – це 156 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Нововоронцовку, Новорайськ, Херсон та Олександрівку.

19:26 13.02.2024

втілюємо проєкти оздоровлення та психологічної реабілітації

росія вкрала у наших дітей безтурботні роки. Тож наша задача - підтримувати малечу та допомагати їй долати ці труднощі. Для цього ми втілюємо проєкти оздоровлення та психологічної реабілітації. До дитячого медичного центру психологічної реабілітації «Джерело», що на Київщині, вирушили ще десятеро дітей різного віку з Херсона, Велетенського, Іванівки, Токарівки та Білозерки.

19:25 13.02.2024

Держава підтримує громадян у складних життєвих обставинах. Один зі способів підтримки – надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, попит на які збільшився через повномасштабну війну з росією.

Особливо ця підтримка актуальна для багатьох ВПО, які – через бойові дії – змушені були виїхати в інші регіони країни. Отримати житлову субсидію можуть сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу.

19:20 13.02.2024