15 лютого – Міжнародний день дитини, хворої на рак.

Турбота про маленьких пацієнтів – пріоритет медичної системи й держави в цілому, адже саме діти будуватимуть країну майбутнього. Всі види медичної допомоги як для дорослих, так і для маленьких пацієнтів з онкологією є безоплатними, адже їх покриває Програма медичних гарантій. Серед послуг — діагностика, лікування включно з ліками, а також подальша реабілітація та паліативна допомога. Крім того, дітям з онкологічними хворобами сьогодні в Україні вже здійснюють трансплантацію кісткового мозку. І це повністю безоплатно для сім’ї хворої дитини. Під час лікування родичі можуть бути поруч з дитиною стільки, скільки бажають, в реанімації, зокрема – все задля комфорту дитини, що бореться з хворобою.

10:24 15.02.2024

Вшановуємо пам'ять учасників бойових дій на території інших держав, які загинули за Україну

У 2014 році багато українських воїнів – учасників бойових дій на території інших держав – одними з перших відправилися добровольцями на український схід для захисту нашої держави. Вони й сьогодні боронять країну на фронті, а деякі віддали життя за Україну. Серед них – Герой України Володимир Примаченко – колишній очільник київського Відділу Міністерства у справах ветеранів України. Він пройшов війну в Афганістані, Революцію Гідності, АТО… Та, на жаль, загинув у червні 2022 році у бою під Бахмутом, боронячи Україну.

10:03 15.02.2024

15 лютого – Міжнародний день дитини, хворої на рак.

Почути цей діагноз – велике випробування для дорослого, а для дитини та її близьких – страшенний удар. За даними ВООЗ щороку близько 400 000 дітей та підлітків до 19 років чують діагноз “рак”. За даними Національного канцер-реєстру в Україні щороку діагностують близько 1000 нових випадків онкологічних хвороб у дітей. Найбільш поширеними онконедугами серед українських дітей є лейкемія (рак крові) та рак головного мозку.

09:29 15.02.2024

Щорічно 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав.  Наймасштабнішою та найтрагічнішою стала війна в Афганістані. Вона назавжди залишиться в нашій історії уособленням мужністі, доблесті і героїзму, душевних страждань і втрат.  Саме воїни-ветерани афганської війни, набувши безцінного бойового досвіду, знаючи ціну непорушному військовому побратимству, дали Україні свою рідну військову еліту. З самого початку війни на сході України тисячі «афганців» та ветеранів інших війн добровільно стали на захист рідної землі від російських загарбників і сьогодні на передовій нищать російських окупантів. Ваш досвід – неоціненний для захисників і захиснць, які теж боронять Україну від російського ворога. Слова щирої вдячності воїнам-інтернаціоналістам за вірність народу, готовність зі зброєю в руках відстоювати державну незалежність. Схиляємо голови перед пам’яттю наших земляків та тих українців, котрі стали жертвами війн на території інших держав. Український народ завжди буде пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

00:01 15.02.2024

Нещодавно з тимчасово окупованої території Херсонщини вдалося виїхати цивільному подружжю.

Вони майже два роки перебували на ТОТ України та зазнали жорстокого поводження зі сторони окупантів. Жінку двічі водили на “підвал” та жорстоко побили через те, що вона розмовляла українською мовою!! Важко уявити, що люди вимушені пережити…

20:38 14.02.2024

На Херсонщині відбулося регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Захід зібрав близько тридцяти учасників, ще 130 – долучилися онлайн. Це начальники військових адміністрацій районів та населених пунктів, старости старостинських округів Херсонської області.

20:27 14.02.2024

Діти з Херсонщини побували на оздоровленні в Парижі.

У межах проєкту «Діти війни» до Франції відправилися 9 дітлахів з Херсонської області. Це діти з родин загиблих Захисників та Захисниць України, ветеранів війни та ті, що мешкають у прифронтових населених пунктах регіону. Disneyland, паризькі краєвиди та нові враження – усе це безперечно поліпшило ментальне здоровʼя дітлахів, які потерпіли від російської агресії та допомогло їм соціалізуватися й відпочити.

20:25 14.02.2024

За яких умов, періоди догляду за особою з інвалідністю I групи зараховуються до страхового стажу

Періоди догляду за особою з інвалідністю I групи зараховуються до страхового стажу, якщо людина, яка здійснювала догляд: є працездатною (не досягла пенсійного віку та не є особою з інвалідністю);

20:20 14.02.2024

НМТ–2024: набув чинності Порядок проведення мультипредметного тесту.

Основне про НМТ–2024: узяти участь у тестуванні можуть особи, які мають повну загальну середню освіту або завершать її здобувати цього року та зареєструються на тестування відповідно до вимог законодавства;

20:16 14.02.2024