Дата: від до Скинути

Затверджено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Наказом Мінреінтеграції від 12 квітня 2024 року № 108 (https://minre.gov.ua/2024/04/19/pro-zatverdzhennya-zmin-do-pereliku-terytorij-na-yakyh-vedutsya-velysya-bojovi-diyi-abo-tymchasovo-okupovanyh-rosijskoyu-federacziyeyu-16/) внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією (https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/11_perelik_nakaz_108_vid_12_kvitnya_2024_1.pdf)

21:20 19.04.2024

Пам’ятка учасникам російсько-української війни

Громадська організація Юридична Сотня спільно з фахівцями Міністерства у справах ветеранів, Міністерства соціальної політики України, Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України розробила “Пам’ятку учасникам російсько-української війни”.

21:17 19.04.2024

1 травня розпочнеться неопалювальний сезон, який триватиме до 30 вересня. Як на цей час розраховують і призначають субсидії й що потрібно робити тим, хто їх отримує?

Все просто. Для більшості українців, яким призначали субсидію під час опалювального сезону, Пенсійний фонд здійснює розрахунок самостійно. Тобто жодних додаткових дій вчиняти не потрібно.

17:35 19.04.2024

Окупаційні адміністрації Донецької та Луганської областей відбирають житло: як діяти

Окупаційна влада тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини ухвалила «закон», за яким житло українців, що виїхали на підконтрольну територію, передаватиметься у «муніципальну власність».

16:37 19.04.2024

Створюємо можливості для розвитку українських підприємців. На порталі Дія.Бізнес з’явилася Рамка підприємницьких компетенцій

EntreComp+ — це документ, адаптований під глобальні виклики та технологічні тренди малого й середнього бізнесу в Україні. Він допомагає наблизити умови та принципи роботи українських підприємців до стандартів ЄС.

16:26 19.04.2024

На Херсонщині через дії шахраїв четверо людей втратили 40 тисяч гривень

Поліція вкотре звертаються до жителів області з проханням бути уважними та перевіряти будь-яку інформацію, особливо ту, яка стосується грошових виплат та вимагає дані вашої банківської картки.

15:47 19.04.2024

104 роки тому, у 1920 році, вітання «Слава Україні!» було офіційно затверджено в армії Української Народної Республіки.

У наказі УНР від 19 квітня 1920 року вперше зафіксовано офіційне вживання гасла: «Всім частям армії на похвалу, а то подяку за службу Україні відповідати: "Слава Україні!"». Сталось це вже наприкінці першого Зимового походу.

14:49 19.04.2024