Дата: від до Скинути

Ветеран, психолог і керівник Гарячої лінії Українського ветеранського фонду Олександр Чаморсов ділиться порадами, як правильно спілкуватися з родинами ветеранів та ветеранок, захисників та захисниць

Війна це травматичний досвід. Ті, чиї близькі на захисті, отримують багато складного досвіду, який не встигають осмислювати й проговорювати.

19:30 02.05.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 01 травня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 160 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Новопетрівку, Білу Криницю, Бобровий Кут, Любимівку, Заповіт, Нововоронцовку, Херсон, Станіслав, Киселівку та Білозерку.

16:23 02.05.2024

Як взаємодіяти з людьми з бойовим досвідом: новий серіал на Дія.Освіта

Щодня українські військові борються за нашу свободу. А чи знаєте ви, що відчувають захисники після повернення додому та як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися? Дізнайтеся, як коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами та ветеранками, в серіалі «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія».

16:18 02.05.2024