Дата: від до Скинути

Через шахрайські схеми жителі Херсонської області втратили більше 100 тисяч гривень

До поліції звернулась 33-річна херсонка. Жінка розповіла, що знайшла посилання у соцмережі з інформацією про надання фінансової допомоги нібито від міжнародної організації. Вона ввела дані свого рахунку для оформлення. Після цього з її картки невідомі зняли 36638 гривень.

15:11 03.05.2024

Табір Maximum вже вдруге ініціювала шестиденну програму «Табір Можливостей» для жінок з ампутацією нижньої кінцівки.  Стати учасницями зможуть військовослужбовиці, ВПО та ті, хто постраждав внаслідок російської агресії

Табір Maximum вже вдруге ініціювала шестиденну програму «Табір Можливостей» для жінок з ампутацією нижньої кінцівки. Стати учасницями зможуть військовослужбовиці, ВПО та ті, хто постраждав внаслідок російської агресії

Громадська організація Табір Maximum вже вдруге ініціювала шестиденну програму «Табір Можливостей» для жінок з ампутацією нижньої кінцівки.

14:46 03.05.2024

Херсонська ОДА інформує про те, що зроблено 02 травня аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 160 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Білу Криницю, Червоне, Любимівку, Херсон, Киселівку та Комишани.

14:13 03.05.2024

«Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» - освітній серіал, який навчить коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами і ветеранками.

11 епізодів. Військовослужбовці, які діляться досвідом комунікацій із цивільними. Експерти (серед яких голова правління Простір Можливостей Оксана Коляда), які радять як у різних обставинах спілкуватися коректно, етично та емпатично з ветеранами, ветеранками та військовослужбовцями.

12:56 03.05.2024

Що треба знати, щоб навчитися чути свою дитину та налагодити з нею стійкий емоційний зв’язок.  Якщо ви відчуваєте труднощі і вам потрібна консультація з питань виховання дітей звертайтеся до фахівців ГО "Центр психологічної допомоги "Конфіденс"

Що треба знати, щоб навчитися чути свою дитину та налагодити з нею стійкий емоційний зв’язок. Якщо ви відчуваєте труднощі і вам потрібна консультація з питань виховання дітей звертайтеся до фахівців ГО "Центр психологічної допомоги "Конфіденс"

Чи буває у вас так, що ви намагаєтесь пояснити дитині щось важливе, а вона ніби відключається і перестає вас чути? Діалог перетворюється на батьківський монолог, а ви лишаєтесь наодинці зі своїми переживаннями.

12:28 03.05.2024

На Херсонщині відкрито ще один підрозділ місцевої пожежної охорони!

В Херсонському районі, завдяки спільній роботі Херсонської обласної військової адміністрації, Головного управління ДСНС України у Херсонській області та Дар’ївської територіальної громади запрацював новий підрозділ місцевої пожежної охорони.

12:16 03.05.2024

На Херсонщині поліція фіксує наслідки обстрілів військами рф житлових кварталів, одна людина дістала поранення

російські війська вкотре піддали масованому обстрілу Бериславський та Херсонський райони з реактивних систем залпового вогню, артилерії, мінометів, танків, авіації та БпЛА. Вибухи лунали цілодобово, окупанти безжалісно намагалися знищити цивільну інфраструктуру, цілили виключно по житловому сектору.

11:53 03.05.2024