Дата: від до Скинути

Початківці у пошуку роботи часто стикаються з дилемою: роботодавці шукають кандидатів з досвідом роботи, але де його взяти, якщо ви лише починаєте кар’єру?

Волонтерство — ідеальний старт! Це шанс здобути досвід, який шукають роботодавці, і можливість спробувати себе в різних ролях, щоб знайти те, що справді подобається.

11:26 18.04.2024

Як працює програма компенсації для роботодавців? Вона розрахована не лише для ветеранів, а й для цивільних.

74 % українців вважають, що для ветеранів, які отримали інвалідність, після повернення в цивільне життя вагомою проблемою буде відсутність інклюзивного простору та адаптованого робочого місця.

11:04 18.04.2024

Безкоштовний онлайн-захід "Перемога у цивільному житті: можливості для ветеранів та ветеранок на шляху професійного зростання" https://www.youtube.com/watch?v=bPKDAiyPCDA

11:01 18.04.2024

На правобережжі Херсонщини поліція фіксує наслідки російських атак по цивільній інфраструктурі

російські нелюди вкотре атакували цивільну інфраструктуру Бериславського та Херсонського районів з артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів, БпЛА та авіації.

10:59 18.04.2024

Коротко про головне. Дія відповідає на найпоширеніші запитання про витяг з Єдиного державного реєстру про ФОП на порталі Дія

Потрібно підтвердити що ви мали або маєте бізнес, або інформацію про його діяльність? Оформіть за кілька кліків витяг з ЄДР на порталі Дія.

10:53 18.04.2024

Спротив громадян України �в окупованому Криму станом на 18.04.2024

Наші співвітчизники щодня продовжують чинити невтомний спротив окупантам, демонструючи свою незламну віру в деокупацію тимчасово окупованого півострова. У нашій щотижневій рубриці #рух_спротиву ми традиційно ділимося з вами новинами про відважну боротьбу та опір загарбникам, які демонструють мешканці Криму.

10:48 18.04.2024

Зроблено в Україні. Ви знали, що 70-90% від усіх тих тисяч товарів, що продаються у магазинах, займають саме продукти українського виробництва? Але як зрозуміти, що саме цей товар виготовлено в Україні?

На полицях наших амбасадорів — мережевих магазинів по всій Україні, вже з'являються перші товари, марковані «Зроблено в Україні». Це знак, який допоможе покупцям швидко вирізнити українські товари поміж інших.

10:06 18.04.2024