Дата: від до Скинути

Поліція відкрила 16 проваджень за фактами воєнних злочинів російських окупантів на Херсонщині

військові рф не припиняють обстріли населених пунктів Бериславського та Херсонського районів, знищуючи житло людей та навчальні заклади. Минулої доби країна-агресор атакувала мирне населення з важкої артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню, танків та БпЛА.

11:41 04.05.2024

4 травня набуває чинності Закон про соціальний захист військовослужбовців № 3621-IX, який, серед іншого, скасовує статус «обмежено придатний»

Віднині громадяни, визнані раніше обмежено придатними, мають пройти повторний медичний огляд протягом 9 місяців, із метою визначення придатності до військової служби.

10:58 04.05.2024

Етніка: українські народні художні промисли

Підвищення обізнаності про українські традиції та вагому культурну спадщину є важливим інструментом у протидії дезінформації росії, яка століттями приписує собі наші надбання та історію, заперечуючи існування України як окремої держави, а українців – як нації. Сьогодні як ніколи важливо, щоб світ сприймав Україну не лише крізь призму запеклої боротьби за свою свободу та незалежність, а й крізь призму багатої автентичної культурної спадщини.

19:58 03.05.2024

Уряд ухвалив постанову “Про внесення до деяких постанов Кабінету Міністрів України змін щодо окремих питань діяльності місцевих структурних підрозділів, на які покладено функції з питань ветеранської політики”.

Основна мета постанови: врегулювати питання організації діяльності структурних підрозділів, що займаються питаннями ветеранської політики регіонів, у сфері соціального захисту ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

18:46 03.05.2024

Оформити паспортні документи можливо у будь-якому підрозділі ДМС, «Паспортного сервісу» чи ЦНАП, незалежно від місця реєстрації.

Ігор та Олена - родом з Луганщини. До початку повномасштабної війни в Україні жінка працювала бухгалтером, чоловік - служив у прикордонних військах. Нині подружжя пліч-о-пліч боронить Батьківщину від окупантів.

15:56 03.05.2024