Оперативна інформація станом на 08-00 годину 09 квітня 2022 року

Шановні жителі Сірогозщини! Інформуємо, що стан справ на території Нижньосірогозької територіальної громади за останню добу залишився без змін. На території населених пунктів громади наявні блокпости та перебувають військові РФ.

08:42 09.04.2022

Оперативна інформація станом на 09-00 годину 04 квітня 2022 року

Шановні жителі громади! інформуємо, що ситуація за вихідні на території Нижньосірогозької громади залишається без змін. На Сірогозщині наявні блокпости. Доступу до службових приміщень селищної ради немає, так як вони знаходяться під контролем військових РФ.

16:33 04.04.2022

Шановні жителі громади, керівники підприємств, установ та організацій, приватні підприємці!  З настанням весни та сприятливих погодних умов запрошуємо долучитися до традиційного місячника з благоустрою.

Шановні жителі громади, керівники підприємств, установ та організацій, приватні підприємці! З настанням весни та сприятливих погодних умов запрошуємо долучитися до традиційного місячника з благоустрою.

Пропонуємо, по можливості, навести елементарний порядок біля прилеглих територій, з дотриманням максимальних заходів безпеки. Групуйтеся та прибирайте у своїх дворах, на вулицях, на підпорядкованих територіях, наводьте лад на прибудинковій території.

16:26 04.04.2022