Дата: від до Скинути

Цифрова Європа: презентація Програми ЄС для посилення стійкості технологічних проєктів під час війни

Українські організації й приватні компанії зможуть розвивати проєкти у сфері цифрових технологій, штучного інтелекту та хмарних послуг разом з міжнародними партнерами за Програмою Європейського Союзу «Цифрова Європа». Презентація програми відбудеться 6 жовтня о 13:30. Головна мета Програми — стимулювати цифрову трансформацію всіх сфер економіки та суспільного життя країни. Її загальний фонд — 7,5 мільярда євро до 2027 року. На напрями, які доступні й для України, виділено 6 мільярдів євро:

17:59 03.10.2023

Прем’єр-міністр: Запускаємо ще два експериментальні проекти для ветеранів і військових

Держава запускає ще два експериментальні проекти, які стосуються ветеранів та військовослужбовців. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 3 жовтня.

17:55 03.10.2023

Рік дії програми єОселя: понад 3 600 українських родин отримали кредити на придбання житла

За рік дії програми єОселя іпотечні кредити отримала 3 641 українська родина на загальну суму 5,2 млрд грн. Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

20:58 02.10.2023

14 тисяч українців уже отримали від держави ваучери на навчання. Майже три тисячі з них обрали напрямок психологія, а понад 600 українців хочуть займатися соціальною роботою.

Про це повідомила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко в колонці для NV

20:45 02.10.2023

Діти за кордоном можуть вчитися онлайн: перелік шкіл для вивчення українознавчого компонента

Українські школярі, які наразі перебувають за кордоном і вчаться у тамтешніх школах, можуть дистанційно вивчати предмети українознавчого компонента. Для цього Міністерство освіти і науки видало відповідний наказ. Ним визначені 84 заклади освіти в різних регіонах України, які проводитимуть таке навчання.

20:39 02.10.2023

Мінцифра та Фонд гарантування вкладів презентують нову послугу в Дії — Повернення вкладів

Команди Мінцифри й Фонду гарантування вкладів представлять нову послугу в Дії — Повернення вкладів. Після офіційного запуску сервісу українці зможуть у кілька кліків подати заяву в застосунку й отримати гарантоване відшкодування за вкладами в банках, що збанкрутували. Презентація послуги відбудеться 3 жовтня о 16:30. Спікери розкажуть, як працюватиме сервіс у Дії та що зміниться для вкладників банків, які збанкрутували.

20:27 02.10.2023

Освітня платформа Prometheus запускає стипендії для навчання на IT-курсах для мешканців прифронтових та звільнених територій

На Prometheus доступні 6 програм, створених у партнерстві з GlobalLogic, Ciklum і найкращими фахівцями галузі, у тому числі з Intellias та EPAM. Саме вони, як ніхто, розуміють, що саме мають вміти нові IT-спеціалісти. 600 охочих отримають можливість безкоштовно приєднатися до цих освітніх програм завдяки стипендіям від USAID!

20:24 02.10.2023