ДМС радить оформлювати закордонний паспорт та ІD-картку в міжсезоння

У періоди міжсезоння істотно скорочується кількість звернень громадян до міграційної служби. Стосується це оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у вигляді ID-картки.

22:05 05.10.2023

Уряд розробляє єдиний План реформ до 2027 року

На засіданні Кабінету Міністрів оголосили про початок роботи над єдиним Планом реформ до 2027 року. План охопить усі сфери, які впливають на державні інституції, економіку та взаємодію з громадянами. Про це йдеться на Урядовому порталі.

21:02 04.10.2023

Ольга Стефанішина обговорила із союзниками НАТО пріоритетні напрями адаптованої Річної національної програми та структуру Ради Україна-НАТО

Сьогодні у штаб-квартирі Північноатлантичного Альянсу у Брюсселі відбулося засідання Ради Україна-НАТО, присвячене реалізації рішень Саміту НАТО у Вільнюсі.

20:57 04.10.2023

У Мінекономіки завершився третій раунд консультацій з ЄС щодо підготовки Плану України в рамках Ukraine Facility

4 жовтня в Міністерстві економіки України завершився третій раунд консультацій з делегацією Європейського Союзу щодо спільної роботи над Планом України, передбаченого програмою Ukraine Facility на 2024-2027 роки.

20:44 04.10.2023

Уряд підтримав пілотний проєкт щодо організації соціального супроводу військових та їхніх родин

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України інформує, що Кабінет Міністрів підтримав пілотний проєкт, завдяки якому військові та їхні родини зможуть отримати психологічну допомогу та підтримку у вирішенні побутових питань. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

20:37 04.10.2023