Дата: від до Скинути

Мінекономіки уклало Меморандум з освітньою платформою «Projector Institute» щодо підтримки ветеранів

22 вересня під час Регіонального економічного форуму відбулося підписання Меморандуму з освітньою платформою «Projector Institute». Від Мінекономіки документ підписала Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

21:06 22.09.2023

В Україні триває інформаційна кампанія «Виходь на світло»

Державна служба України з питань праці проводить інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Мета – інформування роботодавців та працівників про вимоги законодавства до оформлення трудових відносин, а також в одночасному здійсненні моніторингу стану додержання вимог законодавства. Це є основою для формування переліків суб’єктів господарювання, які використовують працю без укладення трудових договорів, для подальшого спостереження та реагування.

20:26 20.09.2023

«РОДИНАМ ЗАХИСНИКІВ» – КОМУНІКАТИВНИЙ ПОРАДНИК ВІД МІНОБОРОНИ

Міністерство оборони України у рамках інформаційної кампанії «Родинам захисників» розробило брошуру. Вона містить інформацію та поради, які знадобляться під час телефонного спілкування із захисниками та захисницями.

16:34 20.09.2023

«Оновлюй дані в ТЦК»: Міноборони проводить інформкампанію.

Міністерство оборони України проводить інформаційну кампанію «Оновлюй дані у ТЦК», створену з метою позитивного впливу на спроможності Збройних Сил України у відбитті російської агресії проти України.

19:37 19.09.2023

До уваги мешканців Нижньосірогозької селищної територіальної громади, які мають статус внутрішньо переміщеної особи!

З метою підтримки внутрішньо перемішених осіб Херсонської області, які постраждали від повномасштабного вторгнення та не можуть повернутись до своїх домівок через їх окупацію, руйнування, обстріли та винаймають житло у місці свого теперішнього перебування, БО «БФ «АДРА Україна» пропонує надати грошову допомогу на оренду житла сім’ям, які є внутрішньо переміщеними особами.

16:00 18.09.2023

Благодійний партнерський проєкт «Дітям війни»

Благодійна організація «Благодійний фонд «SOS Штаб громадянської оборони» запрошує дітей пройти оздоровлення та психологічну реабілітацію у місті Кам'янець-Подільський на території готельного комплексу Гала Готель.

09:24 18.09.2023