Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

15:32 10.02.2022

500 гривень за бустерну дозу та оплата ЖКГ: Уряд розширив єПідтримку

Сьогодні Уряд ухвалив значні зміни в постанову щодо програми єПідтримка. Незабаром люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити кошти в межах програми єПідтримка на ліки. А люди з інвалідністю І та ІІ груп та особи від 60 років — на комунальні послуги. Наразі в Україні понад 1 млн громадян з інвалідністю, які належать до І та ІІ груп.

15:29 10.02.2022

Працівники соціальних установ та служб громади провели профілактичний рейд «Сім’я» на території сіл Вільне, Донцове та Верби

Представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» та відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території сіл Вільне, Донцове та Верби. Відвідано 8 родин/21дитина, що опинилися в складних життєвих обставинах. Серед них 1 сім’я, в якій зафіксовано факт жорстокого поводження з дитиною та 1 – де батьки є трудовими мігрантами.

10:56 10.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 10.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 10 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 176 (+16) випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 55(+4) дітей. Одужало з початку року 45 (+2) осіб.

09:30 10.02.2022

З 01 лютого встановлено нову плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, з якої: 60% вартості сплачує селищна рада   40% - батьки

З 01 лютого встановлено нову плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, з якої: 60% вартості сплачує селищна рада  40% - батьки

09 лютого виконкомом селищної ради прийнято рішення про встановлення розміру плати за  харчування дітей в селищних  закладах дошкільної освіти у 2022 році, яке набирає чинності з 01 лютого 2022 року.

09:22 10.02.2022

Для покращення соціального обслуговування та забезпечення якісних умов життя незалежно від місця проживання, Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг систематично проводить перевірки, виїжджаючи в села громади

Метою виїзду є отримання об’єктивної інформації, необхідної для оцінки та поліпшення якості надання соціальної послуги догляду вдома, вивчення реального стану соціального обслуговування відділенням соціальних послуг за місцем проживання.

15:46 09.02.2022

Пацієнти з ознаками COVID-19 або гострого респіраторного захворювання зможуть відкрити лікарняний без візиту до лікаря

Пацієнти, які мають прояви грипу, гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, або гострого респіраторного захворювання, можуть відкрити електронний лікарняний без візиту до лікаря. Про це розповів сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

10:11 09.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 09.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 09 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 160 (+14) випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 51(+6) дитина. Одужало з початку року 43 особи.

09:24 09.02.2022