Дата: від до Скинути

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 28.01.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 28 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 63  випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 20 дітей. Одужало з початку року 13  осіб.

10:41 28.01.2022

Результат адмінпослуг відтепер можна буде отримувати поштою

У вересні минулого року Міністерство цифрової трансформації зробило доступною доставку свідоцтва про народження дитини додому завдяки єМалятко. Сьогодні Мінцифра розширює кількість адмінпослуг, результати яких можна швидко та комфортно отримати Укрпоштою. Уряд ухвалив відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту ЦНАП.

09:23 28.01.2022

Завершено сесійний день

Сьогодні, 27 січня відбулось чергове засідання сесії селищної ради, у якому взяли участь 21 депутат ради. Завдяки злагодженій роботі вдалося опрацювати всі 158 питань порядку денного, серед яких 135 – земельних.

19:22 27.01.2022

Розширено перелік осіб, які можуть отримувати соціальні послуги через Центр надання соціальних послуг селищної ради

З метою запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціального захисту населення на території громади затвердженно зміни до Положення про комунальну установу «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» та Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання комунальною установою «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг», однією з новацій це зміненно підхід надання соціальних послуг , а саме:

19:20 27.01.2022

Затверджено єдині для всіх населених пунктів Правила благоустрою території населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади

До останнього на території населених пунктів діяли Правила благоустрою, розроблені та затверджені колишніми сільськими радами. Відповідно, всі вони мали певні відмінності стосовно окремих правил утримання територій.

13:15 27.01.2022

Віталія Кривчика затверджено на посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Таке рішення було прийняте сьогодні, 27 січня, депутатами селищної ради під час пленарного засідання. Кадрові зміни відбулися у зв’язку з припиненням повноважень заступника Нижньосірогозького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Дашковського та переведенням його на іншу посаду.

13:09 27.01.2022

Директор комунальної  установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» представила увазі депутатів селищної ради звіт про роботу установи за 2021 рік

Сьогодні, 27 січня, на засіданні селищної ради директор комунальної  установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Вікторія Кузнєцова відзвітувала перед депутатами.

13:05 27.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 27 січня 2022 року

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 27 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 63 (+18) випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 20 дітей. Одужало з початку року 13 (+2) осіб.

11:56 27.01.2022

140 питань розглянули депутати селищної ради сьогодні на засіданні постійної комісії з питань  агропромислового розвитку, земельних ресурсів і соціального розвитку села

Сьогодні, 26 січня відбулось засідання постійної комісії з питань  агропромислового розвитку, земельних ресурсів і соціального розвитку села. На порядку денному 140 питань, з яких 138 – земельних.

14:53 26.01.2022