Дата: від до Скинути

Учениця Нижньоторгаївського ліцею виборола першість у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді щорічно проводиться Міжнародний конкурс з української мови  імені Петра Яцика. У закладах освіти Нижньосірогозької селищної ради у листопаді 2021 року були проведені І та ІІ етапи Конкурсу. 26 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів, учнів ЗПТО та студентів закладів вищої і фахової передвищої освіти Херсонської області.

13:56 04.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 04.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 04 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 120 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 35  дітей. Одужало з початку року 43 (+16)  осіб.

10:26 04.02.2022

Проведена роз’яснювальна робота із роботодавцями та працівниками щодо неприпустимості допуску працівників до роботи без оформлення трудових відносин

Сьогодні робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати, повноти сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного Фонду України та Фонду соціального страхування України проведено рейди-обстеження щодо стану оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

16:57 03.02.2022

Працівники КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» здійснили плановий виїзд до села Верхні Сірогози

02 лютого 2022 року представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» з метою перевірки якості надання соціальних послуг був здійснений плановий виїзд до села Верхні Сірогози та обстежені дільниці трьох соціальних робітників, які надають послуги догляду вдома 18 громадянам.

16:38 03.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 03.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 03 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 120 (+30) випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 35 (+10)  дітей. Одужало з початку року 27   осіб.

09:46 03.02.2022

Керівники структурних підрозділів селищної ради відзвітували про роботу за рік, що минув та презентувати плани розвитку підпорядкованих галузей на поточний рік

Відповідно до чинного законодавства 01 – 02 лютого у малому залі засідань начальники відділів селищної ради представили увазі комісії у складі секретаря селищної ради, заступників селищного голови, начальників фінансового відділу, а також відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради звіти про виконану роботу за попередній рік, досягнуті результати та нереалізовані проєкти. Очолив комісію по прийому звітів роботи відділів селищний голова Дмитро Такаджи.

17:03 02.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 02.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 02 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 90 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 25  дітей. Одужало з початку року 27   осіб.

09:35 02.02.2022

Соціальні працівники перевірили якість надання фізичними особами соціальних послуг з догляду

З метою захисту прав та законних інтересів  осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, визнаних в установленому законом порядку недієздатними, протягом січня 2022 року представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» здійснено 28 перевірок якості  надання фізичними особами соціальних послуг з догляду, про що складено відповідні акти.

17:13 01.02.2022

Селищний голова взяв участь в обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області

Сьогодні, 01 лютого, селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками в режимі он-лайн конференції взяли участь у обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку проводив голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута.

17:05 01.02.2022