СOVID-сертифікат про бустерну дозу доступний у застосунку Дія

Відсьогодні в застосунку Дія українці можуть згенерувати COVID-сертифікат про бустерну дозу. Бустерна доза відображається в міжнародному сертифікаті. Після отримання бустерної дози в Дії треба заново згенерувати свої сертифікати. Після цього вони оновляться. Буде відображена «третя доза» вакцини, а також змінений строк дії сертифіката на 270 днів.

11:52 01.02.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 01.02.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 01 лютого 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 90 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 25  дітей. Одужало з початку року 27 (+14)  осіб.

09:15 01.02.2022

Індивідуальна профілактична робота з членами родин, які опинилися в складних життєвих обставинах

Профілактична робота, яка проводиться з метою запобігання соціального сирітства, є одним з напрямків роботи спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг».

17:33 31.01.2022

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 31.01.2022

За інформацією КНП «Нижньосірогозький Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 31 січня 2022 року з початку року в  Нижньосірогозькій громаді зареєстровано 90 (+27)  випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема із числа захворілих 25 (+5) дітей. Одужало з початку року 13  осіб.

09:56 31.01.2022

Делегація з Новотроїцької громади завітала на Сірогозщину для вивчення позитивного досвіду

Сьогодні, 28 січня, представники засобів масової інформації Новотроїцької громади, громадський активіст та голова ОСББ на чолі з першим заступником Генічеської районної державної адміністрації Юрієм Коцегубовим завітали до Нижньосірогозької громади, ознайомитись з досвідом роботи та поділитися власним.

16:56 28.01.2022

Затверджено загальний список осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення житлових умов та орієнтовну потребу в коштах, необхідних для придбання їм житла

28 січня заступник селищного голови Оксана Полуекто провела засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

14:58 28.01.2022

Відбулось перше у поточному році засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні під головуванням заступника селищного голови Оксани Полуекто відбулось перше у поточному році засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради, на якому було розглянуто 4 питання.

14:32 28.01.2022

Соціальними працівниками було перевірено 4 нововиявлені особи похилого віку

Працівниками відділення соціальних послуг за місцем проживання комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» з метою вивчення індивідуальних потреб отримувачів соціальних послуг та обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян  було перевірено 4 нововиявлені особи похилого віку, які взяті на облік у відділення в січні 2022 року. Також обстежено сім’ю, щодо якої надійшло повідомлення про можливі складні життєві обставини.

11:09 28.01.2022

Навчальні заклади громади отримали новий спортивний інвентар

Здорові діти – здорова нація! Саме під таким девізом у громаді здійснюється політика щодо розвитку спорту. Залучаючи якомога більше дітей до фізичних занять, тим самим ми, дорослі, відволікаємо їх від непорушного сидіння за партами, зміцнюючи їх фізичне здоров’я. Для зацікавлення дітей до фізичних занять разом працюємо над покращенням матеріально-технічного стану спортивних об’єктів та оновлення спортивного інвентарю закладів освіти.

11:08 28.01.2022