Дата: від до Скинути

Сьогодні, 28 жовтня, провели чергове засідання ХІІІ сесії Нижньоірогозької селищної ради.

Сесія відбулася з дотриманням карантинних та протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки у незвичному форматі - дистанційно в режимі відеозв’язку.

16:33 28.10.2021

Дякуємо ветеранам, учасникам Другої світової війни за вклад у вигнання нацистів з України, а також дітям війни – за відновлення та розбудову держави.

Сьогодні, 28 жовтня, делегація у складі: заступника селищного голови Оксани Полуекто; начальника відділу соціального захисту Інни Пашко та голови громадської організації «Нижньосірогозька селищна організація ветеранів війни та праці» Анатолія Шокарєва завітали до учасника Другої світової війни, який проживає у селищі Нижні Сірогози, Широкого Григорія Дмитровича. Йому вже виповнилося 98 років та він сповнений сил і енергії. Позитивна та активна людина, яка й досі займається хатніми справами, адже змалку звик працювати і не бачить себе без щоденних справ і турбот.

14:28 28.10.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 28.10.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 27 жовтня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 611 (+0) лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 423 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 86 дітей.

13:18 28.10.2021

Наразі працюємо над створенням туристичних маршрутів на Сірогозщині. Розпочали з облаштування зони відпочинку в селі Першопокровка як для місцевих жителів села, так і для мешканців всієї громади.

Тут за кошти селищної ради працівниками філії Першопокровського старостинського округу КП «КОМСЕРВІС» облаштовано зону барбекю: встановлено чотири альтанки з мангалами та урнами для сміття. На даний час продовжуються роботи по облаштуванню пірсу на березі балки, де відпочивальники зможуть у комфортних умовах відпочивати та займатися ловлею риби. Найближчим часом буде встановлено дві гойдалки. Попереду ще багато роботи, адже у планах чимало задумів та ідей. Сподіваємось, вдасться створити масштабну зону відпочинку: «Першопокровський хуторок», де буде додатково облаштовано ще й дитячу та волейбольну площадки. Тож жителі громади самостійно вибиратимуть вид відпочинку.

19:44 27.10.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 27.10.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 27 жовтня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 611 (+0) лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 423 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 86 дітей.

13:16 27.10.2021

Перелік пільгових категорій громадян, яким відповідно до законодавства України, надано право пільгового проїзду в автомобільному транспорті загального користування буде доповнено на черговому засіданні сесії селищної ради.

Сьогодні ж, 26 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань медицини, охорони здоров`я, материнства, дитинства, сім`ї та соціального захисту населення селищної ради схвалено проєкт рішення про внесення змін до рішення VІ сесії селищної ради восьмого скликання від 26 січня 2021 року №76 «Про впровадження талонної системи для перевезення пільгових категорій громадян Нижньосірогозької селищної ради на автомобільному транспорті загального користування міського і приміського сполучення».

17:21 26.10.2021

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту селищної ради схвалено проєкт програми «Розвиток людського капіталу Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2027 роки».

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Наталія Вязова провела засідання постійної комісії з питань освіти, на якому розглянуто програму «Розвиток людського капіталу Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2027 роки».

17:14 26.10.2021