Дата: від до Скинути

Протипожежний інструктаж був проведений з мешканцями та працівниками відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей

21 жовтня 2021 року відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування/проживання та соціально-психологічної реабілітації дітей комунальної установи «Нижньосірогозький центр наданя соціальних послуг», яке знаходиться у с. Першопокровка, відвідав провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Генічеського РУ ГУ ДСНС у Херсонській області, лейтенант служби цивільного захисту Павло Варлан, який провів протипожежний інструктаж з мешканцями та працівниками відділення на предмет дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій у разі пожежі.

14:25 22.10.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 22 жовтня 2021 року

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 22 жовтня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 514(+0) лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 326 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 64 дитини.

10:07 22.10.2021

Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на "готовий до сплати"

Дійсні електронні лікарняні по вагітності та пологах почали створювати з 01 жовтня, коли завершився перехідний період. Деякі роботодавці вже призначили за такими лікарняними допомогу від Фонду соціального страхування України, однак в окремих випадках у страхувальників виникли складнощі при нарахуванні декретних виплат. Розповідаємо, які особливості призначення допомоги від ФССУ за е-лікарняними по вагітності та пологах.

13:32 21.10.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 21 жовтня 2021 року

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 21 жовтня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 514(+34) лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 326 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 64 дитини.

10:16 21.10.2021

Команда «Хлібороб» вкотре довела, що в футболі серед аматорських команд є найсильнішою

Впродовж футбольного сезону футболісти Нижньосірогозької та сусідніх громад змагалися за перемогу у Першому Відкритому чемпіонаті Нижньосірогозької громади з футболу серед аматорських команд 2021 року. Чимало проведено ігор. Підведено підсумки змагань. Визначено команду-переможницю та команди-призери змагань.

20:26 20.10.2021

Нижньосірогозькою селищною територіальною громадою отримано сертифікат учасника акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

17 вересня Нижньосірогозька громада активно приєдналася до акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», в якій взяли участь працівники селищної ради, медицини, культури, освіти разом зі своїми учнями, комунальних підприємств та жителі сіл громади.

16:49 20.10.2021

Відвідали 8 родин, що опинилися або можуть опинитися в складних життєвих обставинах

З метою покращення соціального захисту дітей та запобігання дитячій безпритульності представники спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»  на території сіл Степне, Степне-1 та Нижні Торгаї відвідали 8 родин, що опинилися або можуть опинитися в складних життєвих обставинах.

16:33 20.10.2021