Дата: від до Скинути

Про роботу комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування центру з метою попередження соціального сирітства постійно веде роботу щодо вчасного виявлення сімей/осіб, які опинилися або мають ризик опинитися в складних життєвих обставинах. Так, з початку року відвідано 270 сімей/осіб, щодо яких надійшли повідомлення про ризик можливих складних обставин. Із них 39 – у жовтні поточного року. За результатами виїздів складено відповідні акти оцінок потреб сім’ї/особи. У 118 сім’ях складні життєві обставини підтвердилися. З них 13 сімей отримують комплекс соціальних послуг в рамках соціального супроводу, 105 сімей – за карткою надання соціальних послуг.

15:20 02.11.2021

Без розуміння і підтримки жителів громади ми не зможемо повноцінно розвиватися.

З початку створення територіальної громади ми з вами, шановні Сірогозці, поступовими кроками рухаємось вперед. Як ми раніше повідомляли, у перший рік значну частину роботи буде акцентовано на організаційних питаннях. Тим не менш, зрушення є. Створено нове комунальне підприємство «КОМСЕРВІС», організовано роботу з благоустрою, встановлено перші дитячі ігрові майданчики, працюємо над створенням зони відпочинку в селі Першопокровка та придбанням спеціалізованої техніки для КП «КОМСЕРВІС», приділяємо увагу роботі з озеленення.  Для безпеки пішоходів проводяться ремонтні роботи тротуарів,  облаштовуються пішохідні переходи разом з «лежачими поліцейськими» та обмежувальними знаками. Все це робиться для комфортного та безпечного проживання людей. Ще багато добрих справ на рахунку громади за один лише рік існування, та мова наразі не про це. Складно рухатися вперед, коли окремі громадяни займаються вандалізмом.

17:08 01.11.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 01.11.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 01 листопада 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 639 (+28) лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 451 випадок, зокрема, із числа всіх захворілих – 88 (+2) дітей.

14:09 01.11.2021

Відбулася зустріч з депутатом обласної ради з приводу реалізації проекту будівництва критого універсального спортивного комплексу

Сьогодні, 29 жовтня, селищний голова Дмитро Такаджи разом з депутатом селищної ради Василем Дудкою зустрілися з депутатом Херсонської обласної ради Сергієм Максименком.

15:59 29.10.2021

Реалізація цілей проекту «Інтернет-субвенція» на завершальному етапі

Після оголошення тендеру з реалізації проекту «Інтернет-субвенція» на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади переможцем по всім дев’яти населеним пунктам виявився провайдер Digicom.

14:00 29.10.2021

До уваги автоперевізників та пасажирів

Згідно рішення комісії ТЕБ та НС від 28 жовтня 2021 року, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2021 року № 1096 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236» автоперевізникам, які здійснюють регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у межах області необхідно забезпечити виконання пункту 3 підпункту 23 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236, а саме:

11:03 29.10.2021