Дата: від до Скинути

Пройшла година спілкування відвідувачів Університету ІІІ віку на тему: «Протипожежна безпека та правила дії при пожежі»

17 вересня 2021 року в приміщенні комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» пройшла година спілкування відвідувачів Університету ІІІ віку з провідним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Генічеського РУ ГУ ДСНС у Херсонській області, лейтенантом служби цивільного захисту Павлом ВАРЛАНОМ на тему: «Протипожежна безпека та правила дії при пожежі».  Він  розповів про протипожежну безпеку, особливо в осінньо-зимовий період, адже починаються холоди і люди починають топити печі, користуватися електро-обігрівачами, а щоб не сталося лиха - необхідно бути дуже обережними та уважними, адже життя людини – це найбільша цінність!

16:01 17.09.2021

Нижньосірогозька селищна рада висловлює щирі співчуття близьким та рідним з приводу передчасної смерті Миколи Павловича Шмигирівського

Вночі, 17 вересня, на 68 році життя зупинилося серце життєрадісної людини, активного діяча, почесного громадянина Сірогозщини, колишнього голови Нижньосірогозької районної державної адміністрації, заступника директора ТОВ «Новопетрівське» Миколи Павловича Шмигирівського.

11:23 17.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 17.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 17 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 384 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 196 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 44 дитини.

10:03 17.09.2021

Привітання селищного голови з нагоди Дня працівників цивільного захисту України - Дня рятівника

Вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту, дев’ятої державної пожежно-рятувальної частини третього державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області та ветеранів цієї мужньої професії з професійним святом – Днем рятівника!

23:04 16.09.2021

Напередодні Дня Рятівника  для категорійних дітей проведено екскурсію до допожежно-рятувальної частини

Напередодні Дня Рятівника для категорійних дітей проведено екскурсію до допожежно-рятувальної частини

Напередодні Дня Рятівника, 16 вересня 2021 року, комунальною установою «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» була проведена екскурсія для категорійних дітей до дев'ятої державної пожежно-рятувальної частини третього державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України у Херсонській області, де діти змогли наочно ознайомитись з роботою рятівників.

16:52 16.09.2021

Нижньосірогозька селищна територіальна громада доєднується до акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

16:21 16.09.2021

Відбулася робоча нарада в спеціалізованій службі первинного соціально-психологічного консультування

16 вересня 2021 року в спеціалізованій службі первинного соціально-психологічного консультування комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулася робоча нарада на чолі з директором установи Вікторією КУЗНЄЦОВОЮ.

15:59 16.09.2021

Цього року шість осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  отримають грошову компенсацію на придбання житла

Цього року шість осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримають грошову компенсацію на придбання житла

Виконавчим комітетом затверджено протокол місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла, приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

14:53 16.09.2021

Нижньосірогозька селищна територіальна громада має намір взяти участь у пілотному проєкті з організації у територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення чи перебувають у складних життєвих обставинах.

14:36 16.09.2021