15 вересня провели   засідання виконавчого комітету селищної ради

У ході роботи розглянули 18 питань. Серед найактуальніших: стан надання адміністративних послуг жителям селищної територіальної громади; схвалення змін до бюджету Нижньосірогозької селищної  територіальної громади на 2021 рік та до ряду селищних програм. А саме, схвалено зміни до Програм: соціально-економічного та культурного розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної  громади на 2021 рік; соціального захисту населення Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки; розвитку охорони здоров'я Нижньосірогозької територіальної громади на 2021-2025 роки; благоустрою населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки та до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей на 2021-2025 роки. Також обговорили та схвалили проєкт Програми розвитку житлово-комунального господарства Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

19:59 15.09.2021

Про податковий борг, який виник станом на 01 вересня 2021 року по земельному податку з фізичних осіб говорили під час засідання комісії з питань наповнення бюджету селищної територіальної громади, яке провела сьогодні, 15 вересня, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана  Полуекто.

19:56 15.09.2021

Вакцинація — єдина можливість захистити себе та оточення від коронавірусної хвороби. Сьогодні усі охочі можуть зробити щеплення, звернувшись до найближчого пункту щеплення чи центру вакцинації.

Через високі темпи поширення коронавірусу Україна може наблизитися до червоної зони епідеміологічної небезпеки, тоді можуть ввести і локдаун.

13:47 15.09.2021

Схвалення проєкту обласної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022 – 2023 роки розглянули на обласній колегії

Сьогодні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Полуекто  разом із керівниками відділів селищної ради взяли участь у роботі обласної колегії в режимі онлайн, яку провів заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Микола Якименко.

13:06 15.09.2021

УВАГА! Запроваджуються нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби, які дають можливість стримувати епідемічну ситуацію та зберігати економічну активність країни

Шановні жителі громади. Звертаємо вашу увагу, що Кабінетом міністрів України ухвалено зміни до постанови, яка встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

11:58 15.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 15.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 15 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 384 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 196 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 44 дитини.

10:02 15.09.2021

Команда ветеранів Нижньосірогозької громади взяла участь у традиційному футбольному турнірі ветеранів, присвяченому пам’яті спортсменів Чкаловської громади

11 вересня, у рамках святкування столітнього ювілею села Калинівка Чкаловської сільської територіальної громади, відбувся традиційний футбольний турнір ветеранів, присвячений пам’яті спортсменів Чкаловської громади.

09:09 15.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 14.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 14 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 381 лабораторно підтверджений випадок  COVID-19, за 2021 рік – 193 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 42 дитини.

13:59 14.09.2021

Залучення державної підтримки на розвиток галузі бджільництва в області обговорили на селекторній нараді

Сьогодні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Полуекто  разом із керівниками відділів і комунальних підприємств селищної ради взяли участь в обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань області, яку провів очільник Херсонщини Сергій Козир.

11:26 13.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 13.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 13 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 381 лабораторно підтверджений випадок  COVID-19, за 2021 рік – 193 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 42 дитини.

09:04 13.09.2021