Дата: від до Скинути

Попереднь обговорили перелік заходів та проєктів розвитку громади, які були надані до селищної ради у рамках розробки стратегічного документу

Для попереднього обговорення переліку заходів та проєктів розвитку громади, які були надані до селищної ради у рамках розробки стратегічного документу, сьогодні, 10 вересня, заступник селищного голови Оксана Полуекто провела нараду з керівниками відділів селищної ради та старостами сіл, на якій розглянули проєктні пропозиції по затвердженим оперативним цілям та завданням, які планується включити до Стратегії розвитку Нижньосірогозької територіальної громади на 2021-2027 роки.

15:48 10.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 10.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 10 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 378 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 190 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 40 дітей.

09:59 10.09.2021

Представниці Нижньосірогозької селищної територіальної громади взяли участь у регіональному форумі «Реформа шкільного харчування»

Заступник селищного голови Оксана Полуекто разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Наталією Вязовою сьогодні, 09 вересня, взяли участь у регіональному форумі «Реформа шкільного харчування», який проходив у місті Одеса в рамках Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, організований Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки України та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

16:47 09.09.2021

Міністерством розвитку громад та територій розпочато прийом заявок від органів місцевого самоврядування для отримання субвенції на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі для придбання комунальної техніки.

Враховуючи вкрай застарілу матеріально-технічну базу КП «КОМСЕРВІС»  в першу чергу  необхідно  придбати сучасний сміттєвоз та екскаватор – навантажувач. Оновлення спецтехніки дозволить максимально швидко,  економно виконувати роботи, сприятиме підвищенню якості надання комунальних послуг мешканцям, покращенню санітарно-екологічної ситуації та забезпечить  ефективне функціонування об’єктів комунального господарства.

11:00 09.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 09.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 09 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 378 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 190 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 40 дітей.

09:20 09.09.2021

Розпочато підготовку до відзначення Дня захисника України на Сірогозщині

Сьогодні, 08 вересня, заступник селищного голови Оксана Полуекто провела перше засідання організаційного комітету, на якому з представниками першого відділу Генічеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Херсонської області і головою громадської організації «Учасники антитерористичної операції» обговорили можливий сценарій проведення свята та заходи, які планується провести закладами освіти, культури, соціального захисту у рамках святкування Дня захисника України.

17:15 08.09.2021

Працівниками селищної ради ведеться активна робота по виявленню додаткових джерел надходження до місцевого бюджету

Комісією селищної ради по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі і землекористувачам було проведено обстеження використання земельних ділянок під об’єктами нерухомості по Першопокровському старостинському округу та частково по селищу Нижні Сірогози. У ході роботи комісії виявлено ряд порушень, а саме: безоплатне використання земельних ділянок під об’єктами нерухомості, які знаходяться у власності чи оренді як фізичних, так і юридичних осіб.

16:46 08.09.2021

З метою підвищення правосвідомості літніх людей відбулася зустріч на тему: «Захист майнових прав людей поважного віку»

З метою підвищення правосвідомості літніх людей 08 вересня 2021 року в приміщенні комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» відбулася зустріч з Інесою УГОРЧУК - начальником відділу «Нижньосірогозьке бюро правової допомоги» Каховського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему: «Захист майнових прав людей поважного віку».

16:33 08.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 08.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 08 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 378 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 190 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 40 дітей.

13:14 08.09.2021