Дата: від до Скинути

Працюємо над пошуком шляхів вирішення проблем у сфері надання комунальних послуг.

Сьогодні, 03 вересня, селищний голова Дмитро Такаджи провів спільну нараду зі своїми заступниками та керівником комунального підприємства «КОМСЕРВІС», на якій заслухали Василя Василенка, стосовно теперішнього стану комунального господарства громади та його бачення щодо розвитку підпорядкованої сфери діяльності, шляхом впровадження нових методів роботи та розширення сфери послуг.

13:58 03.09.2021

Делегація Нижньосірогозької селищної територіальної громади, на чолі з селищним головою Дмитром Такаджи, завітала на зустріч з народним депутатом України Володимиром Івановим.

З метою обговорення стратегії розвитку футболу та спорту на території Генічеського району вчора, 2 вересня, з робочим візитом до Іванівської громади завітав народний депутат України Володимир Іванов.

10:44 03.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 03.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 03 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 375 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 187 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 39 дітей.

09:44 03.09.2021

5 років на захисті прав людини. Досягнення Нижньосірогозького бюро правової допомоги

1 вересня 2016 року по всій Україні запрацювали бюро правової допомоги. Тому вже 5 рік поспіль, як на території Нижньосірогозької громади  функціонує відділ «Нижньосірогозьке бюро правової допомоги» Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

16:41 02.09.2021

Було відвідано 5 родин в рамках рейду «Урок» на території сіл Степне, Братське та Заповітне

31 серпня 2021 року представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Інною ГАНЖОЮ та Анною ПОЛІЩУК спільно із завідувачем сектору, начальником служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Оленою ВЕЛИЧКО, інспектором ювенальної превенції сектору превенції Генічеського районного відділення поліції ГУНП в Херсонській області Юрієм ОНИЩЕНКО в рамках рейду «Урок» на території сіл Степне, Братське та Заповітне було відвідано 5 родин/12 дітей. Здійснено 5 оцінок потреб сім’ї, про що складено відповідні акти. Із них, у 4 сім’ях підтверджено факти наявності складних життєвих обставин.

15:09 02.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 02.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 02 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 375 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 187 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 39 дітей.

09:18 02.09.2021

З рахунком 3:0 команда "Хлібороб" здобула перемогу у футбольному матчі ІІІ туру Відкритого чемпіонату Нижньосірогозької громади з футболу.

Сьогодні, 01 вересня, у селищі Нижні Сірогози на стадіоні «Скіф» проведено перенесену гру ІІІ туру Відкритого чемпіонату Нижньосірогозької громади з футболу серед аматорських команд 2021 року.

23:49 01.09.2021