Дата: від до Скинути

Розробка Стратегії розвитку Нижньосірогозької селищної територіальної громади на період до 2027 року на завершальному етапі.

Робочою групою з розробки Стратегії спільно з експертами U-LEAD з Європою проведено досить велику роботу з вивчення проблемних питань в громаді, думки жителів сіл, перспектив та можливостей розвитку територій.

09:25 31.08.2021

На Херсонщині діє урядова програма підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства

Сьогодні селищний голова Дмитро Такаджи разом із заступниками та керівниками відділів і комунальних підприємств селищної ради взяли участь в обласній селекторній нараді щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань області, яку провів очільник Херсонщини Сергій Козир.

13:39 30.08.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 30.08.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 30 серпня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 375 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19,  за 2021 рік – 187 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 39 дітей.

09:04 30.08.2021

Відвідано опікунські родини

27 серпня завідувач сектора, начальник служби у справах дітей відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Нижньосірогозької селищної ради Олена ВЕЛИЧКО спільно з фахівцем з соціальної роботи комунальної  установи «Центр надання соціальних послуг» Інною ГАНЖОЮ відвідали 2 опікунські родини з села Новооолександрівка, в яких виховується двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.

14:14 28.08.2021

Проведена інформаційна робота щодо попередження негативних явищ серед  дітей

Проведена інформаційна робота щодо попередження негативних явищ серед дітей

На сьогодні досить актуальною є проблема вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми. Однією з головних причин є недотримання продавцями законодавства щодо заборони продажу алкогольних та тютюнових виробіво особам до 18 років.

13:36 28.08.2021

Розпочато рейд «Урок»

На території Нижньосірогозької територіальної громади з серпня розпочався рейд «Урок», метою якого є виявлення дітей, які потенційно, без поважних причин, не готові до нового навчального року і можуть не прийти до школи, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, надання дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону.

13:30 28.08.2021

27 серпня 2021 року під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчних органів ради Оксани Полуекто відбулося засідання комісії з  питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нижньосірогозької селищної ради  на якій було розглянуто питання  епідеміологічної ситуації в громаді та посилення роботи COVID – патрулів щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням про необхідність вакцинування.

11:22 28.08.2021

Делегація освітян Нижньосірогозької селищної територіальної громади прийняла участь в обласних педагогічних майстернях «Новий навчальний рік у Новій українській школі: формула успіху».

26 серпня делегація освітян Нижньосірогозької селищної територіальної громади прийняла участь в обласних педагогічних майстернях «Новий навчальний рік у Новій українській школі: формула успіху», що проходили на базі Херсонської академії неперервної освіти у межах обласної конференції педагогічних працівників «Освіта Херсонщини – 30: складові успішності – безбар’єрність і якість».

07:54 28.08.2021