Новий 2021/2022 навчальний рік розпочато!

Сьогодні у всіх ліцеях Сірогозщини нарешті радісно пролунав перший дзвоник. Він сповістив про новий навчальний рік та скликав за шкільні парти 1399 учнів громади, проте з дотриманням карантинних правил.

16:46 01.09.2021

Школа – це світ, у якому кожна дитина хоче відчувати комфорт, впевненість, захищеність, де вчитель – однодумець, порадник, друг, відкривач дитячих талантів, а класні кімнати дихають свіжістю та створюють затишну атмосферу, спонукають до навчання

Щоб створити комфортні умови у Новоолександрівському закладі згуртувалися всі разом: селищна рада, місцеві підприємці, сільгосптоваровиробники та пересічні жителі села. За період літніх канікул за кошти освітньої субвенції та кошти благочинників провели заміну віконних та дверних блоків; облаштували внутрішні санвузли; здійснили капітальний ремонт окремих приміщень; придбали станцію автоматичного водопостачання, обладнання для харчоблоку, тощо.

16:39 01.09.2021

Цьогоріч старт навчального року є особливим для кожного з нас

У зв’язку з ситуацією з короновірусною інфекцією, ми всі хвилювалися до останнього: чи зможуть загальноосвітні заклади громади відчинити свої двері та почати освітній процес. Завдяки колективній вакцинації трудових колективів закладів освіти, в громаді було перейдено межу – 80% провакцинованих працівників, що дозволило розпочати навчання у всіх, 13 загальноосвітніх закладах громади.

15:27 01.09.2021

Мультидисциплінарна команда здійснила черговий виїзд до села Степне

31 серпня 2021 року мультидисциплінарна команда комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» здійснила черговий  виїзд до села Степне, де мешкає 9 осіб похилого віку, що отримують соціальні послуги за місцем проживання.

15:02 01.09.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 01.09.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 01 вересня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 375 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 187 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 39 дітей.

09:58 01.09.2021

Із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування до розподілу субвенції включено 6 осіб, які перебувають на квартирному обліку Нижньосірогозької громади, для виплати їм грошової компенсації на загальну суму 2 138 200,20 грн.

31 серпня  заступник селищного голови Оксана ПОЛУЕКТО провела засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

17:08 31.08.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині станом на 31.08.2021

За інформацією КНП «Нижньосірогозького Центра первинної медико-санітарної допомоги» станом на 31 серпня 2021 року  з  початку  карантинних  обмежень 375 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, за 2021 рік – 187 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 39 дітей.

10:29 31.08.2021