Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 31.05.2021

Станом на 31 травня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 360 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 173 випадки, зокрема, із числа всіх захворілих – 34 дитини.

11:10 31.05.2021

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 травня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Нижньосірогозької селищної ради під головуванням заступника Нижньосірогозькогого селищного голови, заступника голови комісії Оксани Полуекто.

14:30 29.05.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 28.05.2021

Станом на 28 травня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 354 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 167 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 31 дитина.

09:34 28.05.2021

Сьогодні, 27 травня, селищний голова Дмитро Такаджи провів засідання VІІІ сесії Нижньоірогозької селищної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь 19 депутатів селищної ради, 7 були відсутні з поважних причин. Крім депутатів селищної ради у роботі сесії брали участь: депутати Херсонської обласної ради; Генічеської районної ради; Новотроїцької селищної ради; виконуючий обов’язки начальника Нижньосірогозького відділу Генічеської окружної прокуратури Херсонської області; заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости сіл Нижньосірогозької селищної територіальної громади та начальники відділів селищної ради.

20:57 27.05.2021

Змагання у залік Спартакіади Нижньосірогозької селищної територіальної громади серед учнів закладів загальної середньої освіти завершено.

Сьогодні відбувся останній етап змагань, у якому учні 2020/21 навчального року змагалися з легкої атлетики. У змаганнях брали участь 7 ліцеїв Нижньосірогозької селищної ради. Юнаки та дівчата змагалися в: бігу на 100 та 400 метрів (юнаки, дівчата); 1500 метрів (дівчата); 3000 метрів (юнаки); стрибках у довжину (юнаки, дівчата) та в комбінованій естафеті 4 по 100 метрів, в якій два юнака та дві дівчини від кожної команди виборювали першість.

17:07 27.05.2021

Відбулось засідання комісії з прийняття рішення про звільнення від плати за соціальне обслуговування

Сьогодні, 27 травня, заступник селищного голови Оксана ПОЛУЕКТО провела засідання комісії з прийняття рішення про звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Центр надання соціальних послуг».

14:36 27.05.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 27.05.2021

Станом на 27 травня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 354 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 167 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 31 дитина.

09:26 27.05.2021

Сьогодні, 26 травня, завершили свою роботу спеціалісти Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Херсонської обласної ради.

Директор комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Вікторія КУЗНЄЦОВА висловила подяки Херсонському обласному центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Херсонської обласної ради за організацію та проведення навчання, щодо підвищення кваліфікаційного рівня працівників КУ «Нижньосірогозький центр  надання соціальних послуг» та окремо Образцовій Олені Миколаївні – Арт-терапевту, викладачу технологій, за впровадження спадщини В.В.Сухомлинського в Арт-терапевтичній техніці модульно-розвивального навчання в інклюзивній освіті та. Дуже вдячні бригаді спеціалістів і батьки дітей, що пройшли реабілітацію.

18:19 26.05.2021

Прес-анонс щодо  святкування Дня захисту дітей в комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

1 червня в Україні відзначається чудове і зворушливе свято – Міжнародний день захисту дітей. Вперше свято дітей почали відзначати в далекому 1950 році. Щорічне святкування цього дня стало доброю традицією для всіх нас. 01 червня 2021 року не є винятком, незважаючи на обмежувальні карантинні заходи.

17:15 26.05.2021