Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 14.06.2021

Станом на 14 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 367 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 180 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

10:05 14.06.2021

Нижньосірогозька селищна територіальна громада пройшла відбір та отримає з держбюджету кошти на підключення 9 населених пунктів до високошвидкісного оптичного інтернету.

9 червня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою затвердив розподіл фінансування  серед 670 територіальних громад, до яких увійшла і Нижньосірогозька селищна територіальна громада, для реалізації цілей проєкту «Інтернет-субвенція» — під’єднання до високошвидкісного оптичного інтернету 3 тис. сіл.

09:23 14.06.2021

З рахунком 2:4 переможцем календарної гри ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд»  стали гості з СК «Каховка».

Сьогодні, 12 червня, на стадіоні «Скіф» команда «Тарпан» (смт.Нижні Сірогози) провели календарну гру ІІІ туру Чемпіонату з футболу серед команд ветеранів 40+ «Ліга легенд» з СК«Каховка» (м.Каховка).

23:06 12.06.2021

КОНТРОЛЬ ЦІЛЬОВОГО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

Одним із завдань фахівців із соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» є перевірка цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

18:52 11.06.2021

І знов повертаємось до болючого!

Працівниками з благоустрою селищної ради нещодавно біля пам’ятних знаків висаджені зелені насадження. Погодні умови сприяли їх вкоріненню та росту. Були сподівання, що з часом вони розростуться та ділянки біля пам’ятних знаків матимуть гарний вигляд.

18:50 11.06.2021

Для приведення території до ладу по вулиці Банкова долучилися працівники освіти, культури, селищної ради, а також з благоустрою та комунального підприємства «КОМСЕРВІС» і ТОВ "Новопетрівське".

Роботи по облаштуванню тротуарною плиткою пішохідної доріжки, які на даний час тривають по вулиці Банковій разом з майбутніми приємними змінами несуть і побічні ефекти. Адже для проведення робіт необхідно було демонтувати існуюче покриття тротуару та верхній шар ґрунту, які розмістили на узбіччі.

18:38 11.06.2021

Ведуться роботи по облаштуванню дитячого майданчика у селищі, неподалік дитячого садочка №1.

На даному місці колись існувала дитяча площадка, на якій мали змогу відпочивати молоді батьки зі своїми нащадками. Та за час її існування вона заросла бур’яном та мала занедбаний стан.

14:21 11.06.2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Сірогозщині 11.06.2021

Станом на 11 червня 2021 року  з початку  карантинних  обмежень (з березня 2020 року)  на Сірогозщині зареєстровано 366 лабораторно підтверджених  випадків  COVID-19,  з них, тільки у 2021 році – 180 випадків, зокрема, із числа всіх захворілих – 38 дітей.

13:25 11.06.2021

Щотижня відбуваються методичні наради для фахівців із соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

В ході останньої зустрічі розглянуто питання виявлення, обліку та здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, наголошено  на підвищенні ефективності роботи   фахівців із соціальної роботи з соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді.

15:59 10.06.2021